منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
شناسه خبر: 178241
گروه :خبر
index

استاد حوزه علمیه بندرعباس بیان اینکه سرزمین عربستان، سرزمین وحی و یادگار پیامبران است، اظهار کرد:کسانی که خود را خادمین حرمین معرفی می کنند، شایستگی اداره و مدیریت این سرزمین نورانی ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت الاسلام محمدعلی لبخندان، استاد حوزه علمیه بندرعباس در گفتگو با خبرنگار ندای ساحل با اشاره به حوادث یمن حملات نظامی را نشانه نقطه ضعف دشمن دانست و گفت:دشمن زمانی که  به بن بست می رسد، برای اینکه ضعف خودش را بپوشاندمتوسل به  می شود و حمله عربستان به یمن دررواقع نشان دهنده ضعف عربستان است.
وی با بیان اینکه حملات نظامی را به عنوان یک برگ برنده نمی دانیم، افزود:حمله عربستان به یمن نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست.
لبخندان با اشاره به اینکه عربستان به تنهایی توان حمله نظامی به کشور دیگری ندارد، اظهار کرد:پشت پرده این جریان  مسلما آمریکا اسرائیل و ابر قدرت هایی هستند که با پیشرفت سریع اسلام احساس خطر می کنند.

وی تصریح کرد: در واقع این آمریکا و اسرائیل است که به کشور ضعیف یمن حمله کرده و عربستان نوچه ای بیشتر نیست.
این عالم دینی با بیان اینکه حرکت نظامی چیزی جزء پیروزی برای کشور یمن نخواهد داشت، عنوان کرد: پیش بینی مقام معظم رهبری از این حرکت  شکست افتضاح عربستان است.

وی تاکید کرد: مسلمان ها و شیعیان انسجام خودشان را بیش از پیش حفظ کنند ودر مقابل دشمنان اسلام هوشیار باشند.

حجت الاسلام  لبخندان با بیان اینکه سرزمین عربستان، سرزمین وحی و یادگار پیامبران است؛ خاطر نشان کرد:کسانی که خود را خادمین حرمین معرفی می کنند، شایستگی اداره و مدیریت این سرزمین نورانی ندارند و ما آل سعود را به عنوان مدیر برای این سرزمین نورانی نمی دانیم .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است