منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
شناسه خبر: 179506
گروه :خبر
13930220000330_PhotoA

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان این مطلب که آل‌سعود، آل سقوطش شروع شده به کار شایسته مسئولان ایرانی اشاره کرد و گفت: حذف عمره کار خوب و شایسته‌ای بود که مسئولان انجام دادند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پنجمین همایش حافظان قرآن کریم و چهره‌های قرآنی اظهار داشت: خوشبختانه در نظام مقدس جمهوری اسلامی، بندگی پروردگار سرلوحه کار نظام است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تصریح کرد: اینکه هر ساعت دشمنان توطئه‌ای برایمان می‌چینند برای این است که نمی‌خواهیم بنده شرق یا غرب باشیم و نوکری غیر خدا را بکنیم.

وی در ادامه به آیات قرآن و دعوت مردم به اتحاد و برادری اشاره داشت و گفت: قرآن در مورد اتحاد، یکپارچگی، اخوت و برادری تأکید داشته و در این راه نیز آسیب‌ها را ذکر کرده است.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی افزود: قرآن می‌خواهد همه با هم برادر باشند چرا که راز و رمز بدبختی جوامع اسلامی امروز در همین گسستگی برادری است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری به صحبت‌های آقا در مورد سیاست خارجی جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: آقا در صحبت‌های خود به طور جامع و کامل آنچه را که لازم بود در برنامه سیاست خارجی جمهوری اسلامی بیان کردند و هیچ نکته مبهم وجود ندارد؛ البته یک بشارت هم دادند و آن این بود که دماغ آل‌سعود به خاک مالیده خواهد شد.

وی به اتفاقات یمن پرداخت و گفت: همه آنچه که از رسانه‌ها شنیده می‌شود یک دهم اتفاقاتی نیست که در یمن به وقوع پیوسته چرا که احساسات مردم جریحه‌دار می‌شود و این آل‌سعود که ادعای مسلمانی دارد آیا آنجا را که بمباران می‌کنند پادگان نظامی است؟

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی جرم مردم یمن را این دانست که نمی‌‌خواهند زیر بار سعود و آمریکا باشند.

وی تأکید کرد: آل‌سعود، آل سقوطتش شروع شده است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه به طرح پرسشی در مورد تجهیزات و تعداد حزب‌الله لبنان پرداخت و گفت: حزب‌الله لبنان تانک و هواپیما ندارند اما در 33 روز کاری کردند که ارتش سر تا پای مسلح اسرائیل را به زانو در آوردند؛ عربستان که قوی‌تر از اسرائیل نیست.

وی در مورد حزب‌الله گفت: آنها از اول از جانشان گذشته بودند و اگر نبود دفاع جانانه آنها به خصوص از حرم حضرت زینب (س) در سوریه معلوم نبود چه می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به جمعیت 25 میلیونی یمن اشاره و تصریح کرد: چه می‌خواهد کند آل‌سعود و چه کار خوبی کردند مسئولان ما که عمره را قطع کردند؛ کار شایسته‌ای کردند با آن جنایتی که انجام دادند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری به صحبت‌های مقام معظم رهبری در مورد عربستان اشاره کرد و گفت: قبلاً احساس می‌کردیم سیاست خارجی عربستان همراه با پختگی و وقار است اما امروز آدم‌های لامذهب عیاش با ثروت بی‌حساب خود هر جور که بخواهند و هر چه که ارباب بزرگ آمریکا بخواهد انجام می‌دهند.

وی خطاب به آل سعود گفت: مالک اشتر نخعی نیز اهل یمن بود و الان هم از این دست آدم در آن سرزمین بسیارند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی به نقش دشمن در ایجاد تفرقه اشاره و تصریح کرد: اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی فعالیت خود را انجام می‌دهد و ابزار این تبلیغ در دست دشمن است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری یکی از حقوق اساسی مردم بر گردن حکومت را ایجاد امنیت دانست و به نقش اساسی ناجا اشاره کرد و اظهار داشت: نیروهای مسلح دیگر برای روز مبادا هستند اما ناجا نیروی مسلحی است که سر و کارش مبارزه با مفاسد است و ایجاد امنیت در بین مردم.

وی در ادامه به ترکیب امروز نیروی انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: این همه روحانی در ناجا مشغول به کار هستند و این صمیمیت بین روحانیون و مسئولین بی‌سابقه است و باید این چنین باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان