منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰
شناسه خبر: 331413
گروه :خبر
13950401000962_PhotoA

آلمان در دیداری که موقعیت های بسیاری برای گلزنی ایجاد کرد بر ایرلند غلبه کرد و به عنوان صدرنشین راه مرحله بعد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل ازفارس، در چارچوب مرحله گروهی یورو 2016 و از گروه C از ساعت 20 و 30 دقیقه آلمان در ورزشگاه پارک‌ده پرنس شهر پاریس به قضاوت تورپین از فرانسه به مصاف آیرلند شمالی رفت.

این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود آلمان خاتمه یافت.

گومز در دقیقه 34 برای آلمان گلزنی کرد.

بازی در حالی آغاز شد که آلمان با تساوی مقابل لهستان با 4 امتیاز در صدر قرار داشت و برای اینکه به عنوان صدرنشین صعود کند نیاز به پیروزی داشت و ایرلند هم با 3 امتیاز در پی کسب امتیاز برای زنده نگه داشتن امیدها صعود بود.

بازی با ارزیابی دو تیم از هم آغاز شد و در ادامه آلمان در دقیقه 7 اولین موقعیت را توسط مولر از دست داد.

در ادامه در دقیقه 11 آلمان با اوزیل به گل نزدیک شد که ضربه او با فاصله از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

فشار آلمان ادامه داشت و شاگردان لو با ارسال توپ به پشت دفاع ایرلند قصد رسیدن به گل داشتند.

بعد از دقیقه 10 بازی در کنترل آلمان‌ها بود آنها حاکم بازی بودند و بالاخره حملات آلمان با گل گومز در دقیقه 29 به ثمر نشست.

در دقیقه34 ضربه مولر به تیر دروازه برخورد کرد که دومین موقعیت او در جریان بازی بود که گل نشد.

در ادامه مهاجمان آلمان موقعیت‌های دیگری برای رسیدن به گل داشتند اما با بی دقتی ضربات آنها به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود آلمان خاتمه یابد.

در نیمه دوم ایرلند که چیزی برای از دست دادن نداشت بازهم میلی به حمله نشان نداد تا اینکه اولین وموقعیت بازی روی ضربه گوتزه در دقیقه 51 شکل گرفت که دروازه‌بان حریف مانع از گل شدن توپ شد.

لو در دقیقه 55 آندره شورله را به جای گوتزه روانه میدان کرد.

در ادامه آلمان که به دلیل تفضل گل بهتر در صدر قرار داشت سعی در گشودن دروازه ایرلند داشت و حملات با حوصله و منظمی را روی دروازه حریف طرح ریزی کرد.

البته خط حمله ایرلند بسیار بی آزار و کمک جان بود و در طول بازی نتوانست در موقعیت گل قرار بگیرد.

در انتها این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود ژرمن‌ها خاتمه یافت.

در این گروه آلمان با 7 امتیاز و به دلیل تفاضل گل در صدر و لهستان با 7 امتیاز به عنوان تیم دوم و ایرلند با 3 امتیاز سوم و اوکراین با یک امتیاز چهارم شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است