منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
شناسه خبر: 301736
گروه :خبر
pic-12844-1441687533

مقام معظم رهبری در روز فن آوری هسته سال گذشته با اشاره به صنعت هسته ای فرمودند؛ اینکه بعضی از روشنفکرنماها قلم بردارند و قلم بزنند که « آقا ما صنعت هسته ای را می خواهیم چه کار کنیم» این فریب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، مقام معظم رهبری در روز فن آوری هسته سال گذشته با اشاره به صنعت هسته ای فرمودند؛ اینکه بعضی از روشنفکرنماها قلم بردارند و قلم بزنند که « آقا ما صنعت هسته ای را می خواهیم چه کار کنیم» این فریب است؛ این شبیه همان حرفی است که زمان قاجار ها وقتی نفت کشف شده بود و انگلیسی ها آمده بودند می خواستند نفت را ببرند، اینجا دولتمرد قاجاری می گفت ما این ماده ی بدبوی عَفِن را می خواهیم چه کار کنیم، بگذارید بردارند ببرند!

www.nedayesahel.ir

صنعت هسته ای برای یک کشور یک ضرورت است؛ برای انرژی، داروهای هسته ای، تبدیل آب دریا به آب شیرین و هم برای بسیاری از نیازهای دیگر در زمینه ی کشاورزی و غیر کشاورزی.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان