منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
شناسه خبر: 242278
گروه :خبر
13940414000381_PhotoA

نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به هاشمی رفسنجانی نوشت: لطفا در ابراز علاقه به این خاندان سفاک، کمی صبوری کنید و بغض و کینه این مردم نسبت به آل‌سعود را از یاد نبرید که شعله‌های آن دامن دوست‌داران این خاندان را هم خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حمید رسایی نماینده مردم تهران در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: درصفحه اینستاگرام آقای هاشمی با قراردادن عکس یکی از قربانیان حمله تروریستی داعش در پاریس، به نقل از ایشان، تنها راه حذف داعش، همکاری با عربستان اعلام شده! سایت هاشمی رفسنجانی هم این تصویر را باز نشر داده است.

همه میدانند که ارتباط خاندان هاشمی رفسنجانی باخاندان آل سعود، فراتر ازمناسبات سیاسی است تا جایی که درمقطعی این ارتباط خیلی نزدیک شد، خیلی … آقای هاشمی، خودش در مصاحبه با خبرگزاری مهر(93/12/4) با افتخار از ارتباطش بااین خاندان ملعون چنین میگوید: «در ادامه دوستی ما خانوادگی هم شد. وقتی به آنجا می‌رفتیم، معمولاً خانواده‌های ما بودند وخانواده‌های آنها هم می‌آمدند و مهمانی می‌دادند و ازحد روابط دیپلماتیک یک مقدار جلوتر رفت وروابط خانوادگی شد. ملک عبدالله که برای اجلاس سران به تهران آمده بود، برخلاف عرف دیپلماتیک به اصرار خودش به منزل ما آمد.

عفت مرعشی هم درباره نقش خودش و همسر ملک عبدالله درحل روابط ایران وعربستان بعداز حج خونین میگوید: روابط ایران وعربستان را من وقتی تنها رفتم مکه درست کردم. خانم ملک عبدالله میهمانی داد وخواستند من بپذیرم بروم در آن میهمانی، من هم رفتم وروابط برقرار شد!

اینها را نوشتم وعکس قتل عام 7 هزار حاجی را گذاشتم تا به آقای هاشمی بگویم:

اینکه روابط شما و خانواده شما با خانواده سفاک آل سعود خوب است به خودتان مربوط است، اینکه نوه های شما با نوه های آنها باهم بازی میکنند به خودتان مربوط است، اینکه روابط شما جلوتر از روابط دیپلماتیک میشود هم به خودتان مربوط است، اینکه شما دو خاندان به خانه هم میروید هم به خودتان مربوط است، حتی دو خاندان با هم وصلت کنید ما را سنه نه، همسر شما و همسر ملک عبدالله دوباره روابط را عادی کنند به ما چه، اینکه دل دوخانواده برای هم لک زده، به ما چه، اینها هیچ کدام به این ملت شهید داده و زخم خورده از آل سعود ربطی ندارد، اما فقط یک خواهش:

آقای هاشمی! آل سعود وحکام سعودی نه تنها حامی که خودشان یک پا داعش اند. مردم ماهم هنوز داغدار حجاج شهیدشان درفاجعه منا هستند، هنوز سفر حج عمره به دلیل هتاکی به دو جوان ایرانی تعطیل است و سعودیها حتی حاضر به محاکمه عوامل این اقدام نشده اند، آل سعود بدتر از داعش دریمن و بحرین درحال خونریزی است، خواهشا مردم ماهنوز داغدارند و جنازه برخی ازحجاج برنگشته و از سرنوشت آقای رکن آبادی هم خبری نیست، لطفا در ابراز علاقه به این خاندان سفاک، کمی صبوری کنید وبغض وکینه این مردم نسبت به آل سفاک سعودی را از یاد نبرید که شعله های آن دامن دوست‌داران این خاندان را هم خواهد گرفت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند