منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
شناسه خبر: 341924
گروه :خبر
n00195416-b

از مسولان نظام انتظار است با جدی تر گرفتن تذکرات رهبر انقلاب مبنی بر تلاش دشمن برای تغییر محاسبات مسئولان،در افکار،گفتار و رفتار خود تجدید نظر کنند و به عنوان نمایندگان ملت انقلابی ایران،انقلابی فکر کنند،انقلابی سخن گویند و انقلابی رفتار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  هرمزپرس؛ پاسپورت ایرانی،عزت ملی،روزگار پسابرجامی…گر چه این واژگان غریب نیستند و معانی متعددی را در ذهن تداعی می کنند اما ابعاد آن ها امروز بیش از گذشته آشکار می شود.

در حالی که رییس جمهور حقوقدان در مناظره های انتخاباتی قول بازگشت احترام به پاسپورت ایرانی،تعامل سازنده با جهان و در عین حال حفظ عزت ملی را داده بود،در پساانتخابات بالاخص پسابرجام عزت ایران و ایرانی با چالش هایی مواجه شد.

اعتبار پاسپورت ایران با قرارگرفتن در رتبه۹۸جهان به پایین ترین میزان در ده سال گذشته رسید،کنفرانس پسابرجامی و اروپایی رییس جمهور با عزت تمام زیر سم اسب رومی برگزار شد.

وزیر خارجه نظام ضداستکباری جمهوری اسلامی با وزیر خارجه شیطان بزرگ در هوای دو نفره سوییس قدم زد،عکس یادگاری گرفت و به واسطه زبان گفتار و زبان بدن(Body Language)که از ابزارهای مهم دیپلمات هاست ابراز دوستی نمود و به جای خدا با کدخدا بست به امید آنکه گشایشی حاصل شود اما نشد!

حال که فشارهای ایمیلی و تماس های طوفانی جناب ظریف کارگر نیفتاد و تجربه”برجام_خسارت محض”به مدل ارزشمندی برای عدم اعتماد به دشمن تبدیل شده،باز هم برخی ساده اندیشان و ساده انگاران حاضر در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور با عینک خوش بینی به دشمن می نگرند و عنوان میکنند:”نظام باید برای دادن امتیازات بیشتر جهت دربرداشته شدن سایر تحریم ها تصمیم بگیرد!”

تردیدی نیست این گفته ها و امثال توافق با FATFپیوند نانوشته و گاه نوشته میان آقایان و کدخدایشان است تا برجام های سریالی با ورود به مسایل منطقه و امتیازدهی ایران در این حوزه وارد فاز جدیدی شود؛تا لااقل اگر مشکلی از مردم حل نشد(که نخواهد شد)بخشی از ناتوانی های دولت در پاسخ به مطالبات عمومی(به وسیله تبلیغات کذایی و انحراف افکار عمومی)حل شود و خدای ناکرده دولت میلیاردرها۴ساله نشود!!!

دیگر کار به جایی رسیده و کرکره عزت طلبی مسیئلان تا جایی پایین کشیده شده که سران مفسد و مفت خور و جنایتکار سعودی که خود پدرخوانده های تروریست ها در جهان اند،هر روز جمهوری اسلامی ایران را به چیزهایی متهم می کنند که خود لایق آنند چنان که در اجلاس اخیر اتحادیه عرب باز زبان به یاوه گویی گشوده اند از دشمن انتظاری جز دشمنی نیست.

از مسئولان نظام انتظار است با جدی تر گرفتن تذکرات رهبر انقلاب مبنی بر تلاش دشمن برای تغییر محاسبات مسئولان،در افکار،گفتار و رفتار خود تجدید نظر کنند و به عنوان نمایندگان ملت انقلابی ایران،انقلابی فکر کنند،انقلابی سخن گویند و انقلابی رفتار کنند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند