منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
شناسه خبر: 274795
گروه :خبر
635368857347814787

با گذشت19 ماه از قطعی خطوط تلفن ثابت شهرک واحدهای صنعتی بندرعباس تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسولان برای رافع این مشکل انجام نشده که این امر گلایه ساکنان این شهرک را بهمراه داشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز یکی از ساکنان شهرک صنعتی بندرعباس با اشاره قطعی خطوط تلفن ثابت در شهرک صنعتی بندرعباس گفت: بیش از 18 ماه از زمان قطعی تلفن این منطقه از بندرعباس می گذرد که برای حل مشکل به مخابرات سرخون مراجعه کردیم ؛ متولیان امر علت قطعی خطوط تلفن را جاده سازی و تردد ماشین های راه سازی دانستند که این امر باعث قطعی  50 خط تلفن شهرک شده بود.

 

ویبا بیان اینکه با پیگیری ها ساکنان متوجه شدیم 70 خط تلفن واحد صنعتی در شهرک های دیگر نیز قطع شده است، اظهار کرد:مسئله خط تلفن برای شهرک صنعتی بسیار مهم است و با قطعی آن مشکلات ارتباطی بسیاری را برای صنعت گران بوحود آورده است.

 

این فعال صنعتی بندرعباس با بیان اینکه وعده های چند روزه مدیر کل مخابرات برای بازسازی خطوط تلفن،ماهها به درازا  کشیده است، تصریح کرد:با گذشت در حال حاضر 18 ماه  از قطعی تلفن شهرک صنعتی می گذرد و در این مدت شاهد کاغذ بازی مدیران بوده ایم.

 

وی ادامه داد:ناگذیر شخصا سراغ  رئیس مخابرات رفتم و با تهدید خواستار رسیدگی به قطعی خطوط تلفن شدم که مشکل به پیماکار مخابرات ارجاء داده شد.

 

این فعال صنعتی با بیان اینکه پیمانکار  به دلیل طلب 90میلیونی خود از مخابرات حاضر به انجام کار نشد، تصریح کرد:بی توجهی مسولان مخابرات باعث شد این موضوع را از طریق استاندار پیگیر شوم تا شاید از این طریق مشکل 18ماهه فعالان شهرک های صنعتی رفع شود.

 

وی با اشاره به اینکه برای انجام امور اینترنتی و ارسال فکس باید مسافت 35 کیلومتری را طی کنیم،ادامه داد: در نتیجه بی توجهی متولیان امر این مساله را از طریق رسانه ها پیگیر شدیم که با کج دهانی مدیران مخابرات همراه بود.

 

 

این شهروند بندرعباسی گفت: مدتی بعد از این اتفاقات مدیر مخابرات بندرعباس عوض شد و امید می رفت با تغییر مدیریتی مشکل شهرک های صنعتی نیز حل شود.

وی با اشاره به سرقت کابل تلفن شهرک صنعتی افزود:مدیر جدید مخابرات قول مساعد برای حل قطعی تلفن در طی چند روز داد که وعده های این شخص نیز با جابجایی مدیر فراموش شد.

 

فعال صنعتی بندرعباس اظهار کرد: در نامه خود به استاندار هرمزگان نوشتم؛آقای استاندار اگر من از نزدیکان و آشنایان جناب عالی بودم و  18 ماه تلفن نداشتم ظرف 18 ساعت که هیچ، ظرف 8 ساعت زیرنامه را امضاء می کردید که من تلفن بدهند ولی متاسفانه پسرخاله تون نیستم در صورتی که ما تولید کنندگان و اشتغالزایان واحد های صنعتی غارت شده هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: واحد تولیدی ما 5 خط تلفن دارد که ماهانه مبلغی را بابت آبنماه پرداخت می کنیم در حالی که تاکنون هیچ اقدام قابل تاملی را مشاهده نکرده ایم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است