منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
شناسه خبر: 241140
گروه :خبر
سرخک

طرح تکمیلی واکسیناسیون سرخک و سرخجه از امروز در کیش آغاز می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس،ابراهیم مرادی ،  کارشناس مسئول واحد مبارزه با بیماریها و مسئول اجرای واکسیناسیون سرخک وسرخچه در کیش با بیان اینکه عملیات تکمیلی واکسیناسیون سرخک و سرخجه از 23 آبان برای کودکان 9 ماه تا 15 سال در کیش آغاز می‌شود، گفت : در این عملیات تمامی کودکان 9 ماه تا 15 سال این واکسن سرخک و سرخجه را دریافت می‌کنند.

 

 

 

 

 

وی استفاده از رسانه ملی و مشارکت مردم را عوامل موفقیت دربرنامه های مختلف سلامت دانست و افزود: واکسیناسیون یکی از موثرترین مداخله‌های بهداشتی است که در هر کشوری برای مقابله با بیماری‌ها به‌ صورت منظم انجام می‌شود.

 

 

 
این مسئول تصریح کرد : مشارکت مردم نقش تعیین کننده ای در اجرای موفق عملیات واکسیناسیون سرخک در طول اجرای طرح خواهد داشت و این عملیات توسط تیم‌های سلامت مجرب انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

مرادی اظهار کرد: این طرح در تمام مهد های کودک ومدارس با مساعدت تیم‌های سلامت مجرب انجام خواهد شد.

 

 

 
مرادی با اعلام اینکه 6 تیم سلامت عملیات واکسیناسیون سرخک و سرخجه را از 23 آبان در کیش انجام خواهند داد از مردم در خواست کرد در این طرح با تیم‌های سلامت همکاری کنند.

 

 

 

 

عملیات واکسیناسیون سرخک وسرخجه را از ۲۳ آبان در کیش و هفت استان جنوبی و جنوب شرقی به اجرا در خواهد آمد و پیش بینی می شود 8400کودک در این طرح این واکسن را دریافت کنند.

 

 

 

پایگاه سلامت جامعه بوعلی (مرکز بهداشتی درمانی بوعلی) در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و تمام مهد های کودک ،وتمام دانش آموزان تا مقطع اول متوسطه دوم در نوبت صبح طی زمان بندی در طول این مدت این واکسن را دریافت خواهند کرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی