منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
شناسه خبر: 326488
گروه :خبر
اسدی ۶۷۵
 

رئیس ارشاد پارسیان خبر داد:

آغاز نمایشگاه علوم قرآنی در پارسیان

نمایشگاه علوم قرآنی از چهارم ماه مبارک رمضان هر شب در یکی از مساجد شهرستان پارسیان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در گفتگو با فرهنگ کده از آغاز نمایشگاه علوم قرآنی در مساجد شهرستان خبر داد.

 

وی افزود: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا محصولات فرهنگی با رویکرد فرهنگی مذهبی در شهرستان عرضه شود و نمایشگاه علوم قرآنی یکی از بهترین فرصت‌ها را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان همچنین اظهار کرد: نمایشگاه علوم قرآنی بر اساس نیاز شهرستان طراحی شده است و در این نمایشگاه قرآن‌های نفیس، کتب مذهبی، کتب کمک آموزشی و اقلام فرهنگی با رویکرد فرهنگی مذهبی ارائه می‌شود.

 

اسدی در ادامه گفت: این نمایشگاه با کمک بخش خصوصی و دهیاری‌های شهرستان و ارتباط مستقیم با بخشداری مرکزی و کوشکنار مدیریت خواهد شد از چهارم ماه مبارک رمضان تا پایان ضیافت الله ادامه خواهد داشت.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پایان یادآور شد: سال‌های گذشته نمایشگاه علوم قرآنی از استقبال خوبی برخوردار بوده است و امسال نیز انتظار داریم با توجه به نیازسنجی مخاطب و تأمین آن از استقبال خوبی برخوردار شود.

 

شهرستان پارسیان با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵۰ کیلومتری غرب بندرعباس واقع شده است و همه ساله برنامه‌های خوب مذهبی به مناسبت ماه مبارک رمضان در آن برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی