منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
شناسه خبر: 337334
گروه :خبر
839932

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از فعالیت گروه‌های جهادی در عرصه صنعت از ماه آینده خبر داد و گفت: کمک به صنایعی که در آستانه رکود بوده و یا راکد شده‌اند و فعال کردن آن‌ها از فعالیت‌های گروه‌های جهادی در این عرصه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدی، درباره اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم گفت: امسال برای پشتیبانی یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در قالب چند هزار گروه جهادی به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه تحولات کیفی خوبی در گروه‌های جهادی شکل‌گرفته است، تصریح کرد: فعالیت‌های گروه‌های جهادی امسال در کنار کمک به مناطق محروم و روستاها، تمرکز بر توسعه فعالیت‌های تولیدی و توجه به صنایع تبدیلی کوچک روستاها خواهد بود که مورد تأکید امام خامنه‌ای (حفظه الله) است.

وی کمک به بخش‌های کشاورزی، دام‌پروری و ارائه خدمات آموزشی و علمی در مناطق محروم را ازجمله  فعالیت‌های گروه‌های جهادی عنوان کرد و افزود: امسال از ماه آینده حضور گروه‌های جهادی در عرصه صنعت نیز به فعالیت‌های این گروه‌ها افزوده می‌شود.

سردار نقدی اظهار داشت: کمک به صنایعی که در آستانه رکود بوده و یا راکد شده‌اند و فعال کردن آن‌ها از فعالیت‌های گروه‌های جهادی در این عرصه خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: همان‌طور که حضور گروه‌های جهادی در محرومیت‌زدایی از روستاها و مناطق محروم منشأ خیرات و برکات است، امیدواریم حضور آن‌ها در عرصه صنعت نیز الهام‌بخش و موجب برکات زیادی باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی