منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 326286
گروه :خبر
IMG_27351

مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس از شروع به کار دو پایگاه سنجش شهری و روستایی برای پذیرش نوآموزان پایه اول در این ناحیه آموزشی خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمدقویدل مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به اینکه قریب به دو هزارنفر در قالب سنجش زمستانه از ارزیابی مرحله مقدماتی برخوردار شدند،خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود قریب به سه هزار و200 نوآموز دیگر متقاضی سنجش برای ورود به مدارس ابتدایی باشند.

 

وی افزود: دو پایگاه سنجش در مدرسه محراب رشیدی واقع دربلوارشهید مصطفی خمینی، جنب میدان صادقیه و دیگری در محل گروه های آموزشی واقع در آزادگان آماده سنجش دانش آموزان نوآموز پایه اول ابتدایی هستند.

قویدل تصریح کرد: سنجش نوآموزان در دو نوبت بودن سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی انجام می شود که به گفته وی مرحله مقدماتی ارزیابی های متعددی از جمله  سنجش بینایی، دید رنگ، شنوایی، گفتاری، آمادگی تحصیلی، توده بدنی، وزن و قد، غربالگری اختلالات دهان و دندان، جلدی و اوتیسم صورت می گیرد.

قویدل خاطر نشان ساخت : دانش آموزانی که در مرحله مقدماتی در هریک از موارد سنجش مشکوک به مشکل شناخته شوند، برای بررسی های دقیق تر  به مرحله تخصصی و بالینی ارجاع می شوند.

مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: انتظار می رود در مهرماه 95،بیش از پنج هزار نوآموز پایه اول در 175کلاس درس مدارس دولتی شهری و روستایی مشغول به تحصیل شوند.

قویدل گفت: والدین نوآموزان بدو ورود به دبستان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت خود،معرفی نامه به پایگاه سنجش سلامت را دریافت و پس از نوبت دهی نسبت به سنجش فرزند خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است