منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸
شناسه خبر: 319671
گروه :خبر
81831920-70290601

مدیر پروژه سازمان پارکها و فضای سبز شهر بندرعباس با اشاره به اجرای طرح کاشت نهال حرا در ساحل بندرعباس افزود: در فاز اول این پروژه بیش از شش هزار اصله نهال حرا به صورت آزمایشی در ساحل بوستان ولایت بندرعباس کاشته شد.

الهام نصرتی، مدیر پروژه سازمان پارکها و فضای سبز شهر بندرعباس در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اجرای طرح گاشت گونه نگلی حرا در سواحل بندرعباس گفت: فاز مطالعاتی طرح از دی ماه سال گذشته در دست بررسی بود که پس از انجام تحقیقات با ارزیابی ساحل بندرعباس کشت گونه حرا طی چهار فاز در سواحل بندرعباس اجرا می شود.

 

وی با بیان اینکه ساحل بندرعباس براساس جنس، بستر، جزر و مد و عمق آب مورد ارزیابی قرار گرفته است،  اظهار کرد: فاز اول کاشت گونه حرا از 23اردیبهشت ماه آغاز شده است.

 

نصرتی تصریح کرد: در فاز اول این پروژه بیش از شش هزار اصله نهال حرا به صورت آزمایشی در ساحل بوستان ولایت بندرعباس کاشته شد.

 

ناظر پروژه فضای سبز بندرعباس تاکید کرد: در صورتی که نتایج اولیه حاصل از کاشت حرا از نظر شرایط اقلیمی و فرهنگ شهروندی مورد تایید قرار گیرد فاز دوم این پروژه شهریور ماه اجرا می شود.

 

وی یادآور شد: در بهمن سال گذشته 200اصله نهال حرادر ساحل کاشته شد که به دلیل بی توجهی شهروندان نابود شد چنانچه اگر در فاز اول نهال حرا در یرابر دشمنان طبیعی مانند جلبک ها و عامل انسانی موفق شود،کاشت حرا در بندرعباس ادامه خواهدداشت.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است