منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
شناسه خبر: 185225
گروه :خبر
شورای شهر
 

روایت طرح سئوال، استعفا و استیضاح شهردار جاسک:

آغاز شمارش معکوس برای استیضاح شهردار جاسک

شهردار را استیضاح خواهیم کرد و وی باید نسبت به رفتار خود و مسائل پیش آمده، پاسخگوی اعضای شورا و مردم جاسک باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز، در پی چند روز گذشته تعدادی از اعضای شورا نسبت به استیضاح شهردار جاسک اقدام به طرح سوال و برنامه جهت استیضاح شهردار نمودندکه این کار به فیسبوک و شبکه های اجتماعی رسید.

یکی از اعضای شورا که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار مکران نیوز گفت:بی شک شهردار را استیضاح خواهیم کرد و وی باید نسبت به رفتار خود و مسائل پیش آمده به اعضای شورا و مردم جاسک پاسخگو باشد.
وی با بیان اینکه در جاسک، نیروی متخصص کم نداریم افزود: این شهرستان برای پیشرفت به یک شخص وابسته نیست و هرکسی توانست بی منت به مردم جاسک خدمت کند ما نیز او را همراهی خواهیم کرد و در غیر اینصورت او را نخواهیم پذیرفت.
وی افزود: مردم جاسک در راستای همیاری و آبادانی شهرستان یک رنگ و یک صدا هستند و هیچ گاه این مردم اجازه نخواهند داد که برخی افراد فرصت طلب با ایجاد تنش و اختلاف به نفع منافع خود حرکت کند و ما برای خدمت به مردم جاسک هیچ منتی نداریم چون این کار را وظیفه خود میدانیم.
لازم به ذکر می باشد اختلافات از زمانی آغاز شد که برای رسیدن به ریاست شورا رقابت در حاشیه آغاز شد؛ انتخابات درون شورا برای رسیدن به کرسی ریاست شورا شکافها را در درون شورایی که جوان هم بود نمایان کرد و خیلی زود ترکشهای اختلافات درونی رخ نمود وتعدادی از اعضا شورا با فشار بر روی شهردار خواستار استعفای وی هستند اما بنظر می رسد موسی احمدیان قصد دارد در جلسه استیضاح از عملکرد خود دفاع کند.
شنیده می‌شود که استیضاح‌کنندگان راه به جایی نبرده و به هدف حود نرسیده‌اند اما به نظر می‌رسد برخی شورائیان در هفته‌های اخیر، هیچ وظیفه‌ای مهم‌تر از استیضاح شهردار برای خود تعریف نکرده‌اند. هم از این روست که در هفته‌های اخیر استیضاح شهردار ، در دستور کار یک هفته‌ی نمایندگان مردم جاسک قرار گرفته است و اگر این طور ادامه یابد و مخالفان شهردار موفق به اینکار نشوند خودشان استعفا میدهند تا شورای شهر منحل گردد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر