منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰
شناسه خبر: 272237
گروه :خبر
A Palestinian police officer shows his ink-stained finger after casting an early vote during local elections at a polling station in the West Bank town of Jenin, Thursday, Oct. 18, 2012. Members of Palestinian security forces cast an early vote ahead of local elections which are to take place across the West Bank on October 20, 2012, in the first such polls since 2006. (AP Photo/Mohammed Ballas)

سی واندی روز به برگزاری انتخابات دهم باقی مانده و بعداز تایید صلاحیتها از سوی شورای نگهبان فعالیتهای تبلیغاتی در فضای مجازی و واقعی ، نشست ها و میتینگهای سیاسی علنی و غیرعلنی تعداد زیادی از کاندیداها افزایش یافته است.

یک ماه و اندی روز به برگزاری دهمین انتخابات باقیمانده و بعد از تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان فعالیت‌های تبلیغاتی در فضای مجازی و واقعی، نشست‌ها و میتینگ‌های سیاسی علنی و غیرعلنی تعداد زیادی از کاندیداها افزایش یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از فرهنگ کده ؛ یک ماه و اندی روز به برگزاری انتخابات دهم باقی مانده و بعد از تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان فعالیت‌های تبلیغاتی در فضای مجازی و واقعی، نشست‌ها و میتینگهای سیاسی علنی و غیرعلنی تعداد زیادی از کاندیداها افزایش یافته است؛ هرچند این فعالیت‌های زودهنگام غیرقانونی بوده و جا دارد از سوی دستگاه‌های متولی، تخلفات داوطلبان رصد شده و تذکراتی داده شود تا همگی به ریل قانون بازگردند.

 

با نزدیک شدن به هفتم اسفند ماه، زمان برگزاری انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی تب و تاب هواداران و کاندیداها و انواع تبلیغات آنان برای جذب و کسب آرای مردم بالا گرفته است و دراین میان هر چه به هفتم اسفندماه نزدیک‌تر می‌شویم دغدغه برگزارکنندگان و ستادانتخابات کشور در خصوص سلامت انتخابات و شفافیت آن بیشتر نمایان می‌شود.

 

برگزاری سالم انتخابات نشانه سلامت عملی و علمی دستگاه‌های برگزار کننده بوده و جای هیچ شک و شبهه ای برای عده‌ای خام اندیش و زودباور باقی نمی‌گذارد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی و با درایت و تدبیر ولایت فقیه شاهد برگزاری سال‌مترین و شفاف‌ترین انتخابات دنیا بوده‌ایم و خواهیم بود.

 

آنچه که بارها رهبر معظم انقلاب در خصوص حفظ و صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس از آن یاد کردند این روزها اهمیت و الزام بیشتری یافته است ؛ دغدغه برگزار کنندگان انتخابات از یک سو و نگرانی و دغدغه کاندیداهای طیف‌های مختلف و هوادانشان نیز از سویی دیگر بجا و قابل توجه می باشد و رای شهروندان که با احساس تکلیف و مشارکت در سرنوشت سیاسی خود به صندوق‌ها سرازیر می‌شود باید به نحو شایسته صیانت شود.

 

درصورت تدابیرسالم‌سازی انتخابات از سوی وزارت کشور و استانداران ، شهروندان هم با احساس وظیفه و میل باطنی بیشتر به این حماسه سیاسی راغب‌تر از قبل بوده و به پای صندوق‌های رای آمده و حماسه ای ماندگار را رقم خواهند زد.

 

در این میان تدابیر ویژه‌ای که ستاد انتخابات کشور اندیشیده و با برگزاری دوره‌های آموزشی فشرده و مداوم تا ایام برگزاری انتخابات دست اندرکاران این رویداد سیاسی و بزرگ کشور را توجیه نموده تا خدایی ناکرده قصور و کوتاهی در این روند مشاهده نشود و خیال مردم و هواداران و مسئولان از هر جهت آسوده باشد.

 

از طرفی مردم به عنوان بی طرف‌ترین گزینه در انتخاب افراد اصلح و کارآمد با دقت و مطالعه دست به انتخابی خواهند زد که سرنوشت سیاسی چهار ساله آینده‌شان را تضمین خواهد کرد و بی شک هیچ عقل سلیمی سرنوشت و اقتدار منطقه و شهر و روستایش را فدای باندبازی و فامیل بازی‌های سیاسی و جناحی نخواهد کرد و برای توسعه و پیشرفت منطقه محل سکونتش نهایت دقت و وسواس را بخرج خواهد داد تا بهترین انتخاب را داشته باشد.

 

 

انتهای خبر/ پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است