منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
شناسه خبر: 276999
گروه :خبر
IMG_1983

رزمایش گردانهای الی بیت المقدس ناحیه مقاومت رودان با هدف کسب آمادگی نیروهای مردمی بسیجی رودان برای مقابله با جنگ سخت و نرم دشمن در ۳منطقه عملیاتی حوزه شهر، بخش جغین و بخش رودخانه امروز ۱۵ بهمن آغاز شده و فردا جمعه ۱۶ بهمن به پایان می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ زجردور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه رودان در خصوص این رزمایش به خبرنگار رودان نیوز، گفت: رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس ناحیه مقاومت رودان با هدف کسب آمادگی نیروهای مردمی بسیجی رودان برای مقابله با جنگ سخت و نرم دشمن در ۳منطقه عملیاتی حوزه شهر، بخش جغین و بخش رودخانه امروز ۱۵ بهمن آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.

وی افزود: رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس بسیجیان ناحیه رودان با هدف حفظ آمادگی و افزایش بنیه دفاعی و رزمی و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر آمادگی بیش از پیش رزمی، معنوی و دفاعی نیروهای الی بیت المقدس با نام شهید مدافع حرم، عبدالحمید سالاری آغاز شده است.

این مسئول هدف رزمایش گردانهای الی بیت المقدس را، حفظ انسجام نیروها و بالا بردن آمادگی بسیجیان عنوان کرد و افزود: اجرای چنین رزمایش و عملیات‌هایی می‌تواند به طور سازمان یافته، آمادگی بسیجیان را بالا ببرد تا در مواقع ضروری و حساس بتوانند این آمادگی را به نمایش بگذارند و از نظام اسلامی دفاع کنند.

فرمانده سپاه ناحیه رودان در رابطه با برنامه‌های این رزمایش گفت: خوشبختانه در همه زمینه‌ها همچون پشتیبانی، عملیاتی و امنیتی و فرهنگی برای این رزمایش برنامه‌های بسیار عالی پیش‌بینی شده است و ان شاء الله در این دو روز اجرا خواهند شد.

زجردور بهترین راه مقابله با تهاجم دشمن را بسیج دانست و بیان داشت: بسیج و گسترش فرهنگ بسیجی می‌تواند با معضلات اجتماعی و فرهنگی جامعه مبارزه کند.

IMG_2031

فرمانده سپاه رودان در آغاز رزمایش در جمع بسیجیان با اشاره به بازداشت تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس از سوی دریادلان پاسدار، گفت: این حرکت نشان از قدرت جمهوری اسلامی در منطقه است، قدرت آمریکا در منطقه سقوط کرده و به غروب خود نزدیک شده و جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتی پایدار و شکست ناپذیر در برابر هر گونه تهدیدی از سوی دشمنان، در آمادگی کامل به سر می‌برد.

زجردور در خصوص اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران به دوران سیه روزی، سرخوردگی تاریخی و تحت سلطه اجانب پایان داد، گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم مومن ایران در پرتو ایمان به خدا، به خودباوری و اعتماد به نفس دست یافت که در سایه آن توانست توطئه‌های استکبار جهانی و فتنه‌های بزرگ علیه جمهوری اسلامی را یکی پس از دیگری خنثی سازد.

وی با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب فرد اصلح بسیار مهم بوده و مهم‌ترین وظیفه مردم در انتخابات  انتخاب فرد اصلح و با صلاحیت واقعی است و هر نماینده‌ای که نسبت به آرمان‌های انقلاب و خون شهدا متعهد و سرباز ولایت باشد می‌تواند شهر و منطقه خود را آباد کند.

انتهای خبر/پ

IMG_1940 IMG_1950 IMG_1951 IMG_1952 IMG_1953 IMG_1966 IMG_1967 IMG_1977 IMG_1982 IMG_1983 IMG_1985 IMG_1990 IMG_1992 IMG_1993 IMG_2005 IMG_2006 IMG_2037

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی