منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۱
شناسه خبر: 286160
گروه :خبر
13940911000572_PhotoA

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: ثبت نام قطعی در کاروان‌های نوروزی عتبات عالیات از ساعت 9 صبح امروز بر اساس زمان مشخص شده برای هر یک از اولویت‌ها، انجام خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ثبت نام قطعی در کاروان‌های نوروزی عتبات عالیات از ساعت 9 صبح امروز بر اساس زمان مشخص شده برای هر یک از اولویت‌ها، انجام خواهد گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: ثبت نام قطعی در کاروان‌های عتبات از امروز (چهارشنبه 5 اسفندماه) آغاز خواهد شد و پذیرفته شدگان در قرعه کشی می‌توانند بر اساس زمان اعلام شده برای هر یک از اولویت‌ها، برای قطعی نمودن ثبت نام خود در کاروان‌های عتبات از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام سازمان حج و زیارت به آدرس atabat.haj.ir اقدام نمایند.

در این اطلاعیه همچنین زمان ثبت نام قطعی برای هر یک از اولویت‌ها به شرح ذیل اعلام شده است:

اولویتهای ( 1 و 2 ) از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویتهای (3 و 4) از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویت (5 و 6) از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویت (7و8) از ساعت 14 بعدازظهر روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویت (9) از ساعت 15 بعدازظهر روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویت (10) از ساعت 16 بعدازظهر روز چهارشنبه پنجم اسفند ماه

اولویت 11 (ذخیره1) از ساعت 10:30 صبح روز دوشنبه 10 اسفند ماه به سامانه یادشده مراجعه و از وضعیت پذیرش خود مطلع گردند.

اولویت 12 (ذخیره2) از ساعت 10:30 صبح روز چهارشنبه 12 اسفندماه به سامانه یاد شده مراجعه و از وضعیت پذیرش خود مطلع گردند.

در این اطلاعیه تأکید شده داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ اعزام ضروری است و فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

در این اطلاعیه تصریح شده فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و جایگزینی یا انتقال به غیر، میسر نمی باشد.

شایان ذکر است متقاضیان اعزام به عتبات عالیات برای سفرهای 21 اسفند امسال لغایت 10 اردیبهشت ماه سال 95 که از 20 تا 28 بهمن در سامانه عتبات سازمان حج و زیارت اقدام به پیش ثبت نام کرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه(atabat.haj.ir) و وارد کردن کد رهگیری و اطلاعات شناسنامه ای خود، از نتایج قرعه کشی مطلع گردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است