منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
شناسه خبر: 212536
گروه :خبر

یک مقام مسئول کارگری کشور با اعلام آغاز ثبت‌نام از شاغلان کشور به منظور تشکیل بانک اطلاعات شغلی، گفت: تاکنون ۲۴ هزار نفر اطلاعاتشان را پیامک کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، هادی ابوی درباره آخرین وضعیت ثبت نام کارگران و مشمولان قانون کار در سامانه تشکیل بانک اطلاعات شغلی کشور گفت: با وجود اینکه فعلا این کار در خراسان رضوی و شهر مشهد متمرکز است اما تاکنون ۲۴ هزار نفر از شاغلان کشور به شماره ۳۰۰۰۱۶۳۳ پیامک زده اند.

به گزارش مهر این مقام مسئول کارگری کشور اظهارداشت: هنوز میزان ثبت نام‌ها ناچیز است و باید به صورت میلیونی اطلاعات تمامی شاغلان کشور به غیر از شاغلان نظامی و دولتی، دریافت شود. این بانک برای اولین بار تشکیل می شود که می تواند پایه مناسبی برای انجام حمایت‌هایی از قبیل بیمه ای، معیشتی و طراحی کمک های دولتی به شاغلان کشور باشد.

ابوی خاطرنشان کرد: در بخش اطلاع رسانی این کار از دولت توقع می رود کمک کند تا شاغلان کشور مطلع شوند. تا به امروز که ثبت نام‌ها انجام شده، کار راستی آزمایی را آغاز کردیم و قرار است از طریق تشکیل کارگروه های استانی، جلساتی را با دستگاه های مسئول از جمله تامین اجتماعی داشته باشیم.

وی ادامه داد: برخی فکر می کنند چون لفظ کارگر درباره مشمولان قانون کار به کار می رود، منظور این طرح تنها شاغلان بخش کارگری است در حالی که همه شاغلان کشور غیر از نظامی ها و دولتی ها باید اطلاعات کد شهر محل زندگی و تلفن ثابت خود را پیامک کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است