منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 308094
گروه :خبر
13941106000773_PhotoA

تبلیغات نامزدان مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 24 امشب آغاز تا ساعت ۸ نهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت‌ها در 21 استان و 15 هزار و 350 شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.

در این مرحله از انتخابات 136 نامزد در 55 حوزه انتخابیه به رقابت می‌پردازند تا سرنوشت 68 کرسی مجلس در این رقابت مشخص شود.

به گفته رئیس ستاد انتخابات کشور تبلیغات نامزدان مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از 24 امشب آغاز و تا 8 صبح نهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس کاندیداهای مورد نظر از بامداد امشب می‌توانند نسبت به انتشار پوسترها و عکس‌های تبلیغاتی و برگزاری میتینگ‌های انتخاباتی اقدام کنند.

طبق اعلام مسئولان ستاد انتخابات کشور، در مرحله دوم انتخابات 17 میلیون واجدین شرایط رای دادن هستند و همچنین 21 نوع رنگ برای تعرفه‌های انتخاباتی در 21 استان برای جلوگیری از جعل و سوءاستفاده از تعرفه‌ها در نظر گرفته شده است.

یکی از نکات قابل توجه در برگزاری مرحله دوم انتخابات واجدین شرایط رای دادن هستند که در این رابطه بنا به گفته حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور کسانی که در مرحله اول انتخابات، در حوزه‌ای رأی داده‌اند و تکلیف انتخابات آن حوزه مشخص شده است، نمی‌توانند در انتخابات مرحله دوم در حوزه دیگری که انتخابات در آن برگزار می‌شود شرکت کنند.

وی همچنین گفته است در شعب اخذ رأی، سیستمی طراحی و نصب شده که افرادی که در انتخابات مرحله اول در هر حوزه‌ای رای داده باشند قابل شناسایی هستند و طبیعتا این افراد نمی‌توانند در شهرهای محل اخذ رأی دوره دوم انتخابات شرکت کنند.

بر اساس اعلام سخنگوی وزارت کشور تمام شرایط برای انتخابات دوره دوم فراهم بوده و احکام قانونی در مرحله دوم از جهت تبلیغات انتخاباتی، شرایط رأی دادن و دیگر احکام مانند مرحله اول خواهد بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است