منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
شناسه خبر: 299077
گروه :خبر
قاسم زاده

سومین گردهمایی عکاسان جنوب کشور با حضور هنرمندانی از استان‌های هرمزگان، فارس، بوشهر و خوزستان فعالیت دو روزه خود را در بستک آغاز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، کاظم قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در مراسم آغاز به کار گردهمایی عکاسان جنوب کشور ضمن خوش‌آمد گویی به عکاسان،  اظهار کرد: هنر عکاسی هنری پویا و ماندگار است و لحظات تلخ و شیرین برای همیشه تاریخ ماندگار می‌کند.

وی اضافه کرد: عکاسی از قدمت بالایی در شهرستان بستک برخوردار است و این شهرستان در رده اولین شهرستان‌هایی است که در دوران قاجار از هنر عکاسی برخوردار بوده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک همچنین اظهار کرد: سومین گردهمایی عکاسان جنوب کشور امسال با فراگیری بیشتری و تعداد بیشتر هنرمندان از حدود چهار استان کشور آغاز به کار کرده است و امید می‌رود در برنامه زمانبندی شده اهدافی که هنرمندان به دنبال آن بوده‌اند حاصل شود.

قاسم زاده اضافه کرد: ارتقاء توان و دانش هنر عکاسی هنرمندان یکی از اهداف مهم این گردهمایی به حساب می‌آید که با حضور اساتید بزرگ کشور این رویداد مهم در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی