منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شناسه خبر: 271219
گروه :خبر
IMG06262662

پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ مردان کشور در شهرستان بندرلنگه آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز : در این مرحله از اردو سه قایقران بنام‌های عاقل حبیبیان، حامد خدری و سیاوش سعیدی زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه در پیست قایقرانی بندرلنگه دنبال می‌کنند.

عاقل حبیبیان ملی پوش روئینگ در این باره گفت: یکی از ویژگی‌های مثبت بندر لنگه هوای گرم است که باعث آمادگی بهتر ما می‌شود و شرایط بهتر تمرین کردن را فراهم می‌کند.

وی افزود: مدت چهار ماه است که بدون وقفه در تمرینات هستیم و استراحتی نداشته‌ایم چون مسابقات سختی را پیش رو داریم و باید آمادگی کیفی برای حضور کسب سهمیه داشته باشیم.

حبیبیان خاطرنشان کرد: در ماده سنگین وزن تک نفره رقابت می‌کنم و به خاطر اینکه در بندرلنگه می‌توان با مسافت 10 کیلومتر مستقیم پارو زد برای تمرینات پاروزنی این اردو به سود تیم می‌باشد.

وی همچنین گفت: در این دوره از اردو تعداد پاروزنان ورزشکار کم است اما مزین‌های نسبی خوبی نسبت به تهران داریم و علاوه بر همه اینها سر مربی نیز در کنار تیم حضور دارد که می‌تواند نقش مهمی در پیشرفت ورزشکاران ایجاد کند.

سیاوش سعیدی ملی پوش رشته روئینگ ضمن اعلام حمایت سرپرست قایقرانی منطقه بندرلنگه اظهار کرد: قایق‌ها به وسیله کانتینر به بندر لنگه آورده‌ایم و در حال بستن آنها هستیم تا تمرینات را شروع کنیم.

وی افزود: من با حامد خذری در قایق دبل مسابقه داریم و امیدوارم که تایم خوبی را بزنیم.

سعیدی در خصوص تست‌گیری‌ها یادآور شد: در حال حاضر تایم‌گیری صورت نگرفته و در تهران هم تست دو کیلومتر ندادیم و اما از لحاظ پیست و وسایل بدنسازی وامکانات تکمیل است و پس از یک ماه تمرینات در بندر لنگه عازم اسپانیا خواهیم شد و یک ماه در آنجا اردوی برون‌مرزی را می‌گذرانیم و پس از آن هم عازم کشور چین خواهیم شد.

حامد خذری دیگر ملی پوش رشته روئینگ تاکید کرد: تا به حال در سه مسابقه قهرمانی آسیا حضور داشتیم که سال 2011 در بخش دو نفره مدال برنز گرفتیم و سال 2012 با قایق چهار نفره دوم شدیم و سال 2013 نیز در جایگاه پنجم قرار گرفتم و نتوانستم مدال کسب کنیم و سال ۲۰۱۴ نیز مصدوم شدم و رباط صلیبی‌ام را عمل کردم.

وی افزود: هم اکنون برای انتخابی کسب سهمیه آمده‌ام و امیدوارم که در رقابت‌های قهرمانی مدال کسب کنم.

یادآور می‌شود؛ تیم ملی قایقرانی روئینگ کشور خود را برای حضور در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المیپک در کره جنوبی آماده می کند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی