منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
شناسه خبر: 290240
گروه :خبر
bijani-(1)

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: آشنایی با اسطوره های ملی و افرادی که در راه خدا، دین و آزادی جان خود را فدا کردند از اهداف برگزاری اردوی راهیان نور است لذا در این راستا بیش از یک هزار دانشجو به این اردو اعزام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جواد بیژنی مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه باز خوانی مقطع مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی در زیر ساخت فرهنگی کشور نقش دارد، گفت: آشنایی با اسطوره های ملی و افرادی است که در راه خدا، دین و آزادی جان خود را فدا کردند از اهداف برگزاری اردوی راهیان نور است.

 

وی با اشاره به اینکه هر ساله اردوی راهیان نور با استقبال دانشجویان روبرو می شود، افزود: امسال نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری از سوی خواهران همراه بود اما با توجه به امکانات و بودجه های دانشگاهها رشد چندانی نداشته است علی رغم استقبال فوق العاده تقریبا دانشجویان طبق سهمیه سال قبل به این اردو اعزام شدند.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: امسال نسبت به سال گذشته برنامه های پشتیبانی دقیق، توزیع بسته های فرهنگی، استفاده از راویان و روحانی در هر اتوبوس می باشد و در راستای تنوع در اجرای برنامه ها راویان و روحانی درطول مسیر در اتوبوسها جا به جا می شوند.

 

بیژنی با بیان اینکه بیش از یک هزار نفر در اردوی راهیان نور ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: 15 اسفند دو کاروان مجزا به اردوی راهیان نور که کاروان خواهران شامل 6 اتوبوس و کاروان برادران 4 اتوبوس بود به این اردو اعزام شدند که شامل دانشگاه های پیام نور استان هرمزگان، علمی کاربردی، فرهنگیان، علوم قرآنی و دانشجویان دانشگاههای شهرستان قشم است.

 

وی افزود: روز اول این اردو شامل بازدید از معراج شهدای اهواز، فکه، دهلاویه و هویزه می باشد که خوهران شب اول هویزه و برادران در حمیدیه اسکان خواهند یافت.

 

بیژنی گفت: دانشجویان اعزامی در این اردو روز دوم از حورالعظیم، طلائیه و شلمچه و در روز سوم خرمشهر، آبادان و اروند بازدید خواهند کرد که شب دوم خواهران در پادگان خاتم الانبیا در آبادان و برادران در خرمشهر اسکان خواهند یافت.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی در زمان بندی مشخص از 20 الی 27 اسفند به این اردو اعزام خواهند شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است