منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۸
شناسه خبر: 229166
گروه :خبر
13940722000742_PhotoA

یک خبرگزاری مطرح غربی در واکنش به انتشار فیلم و تصاویر تونل‌های زیرزمینی سپاه پاسداران نوشت که این اقدام نشان داد علی رغم توافق هسته‌ای برنامه موشکی ایران ادامه خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک خبرگزاری مطرح آمریکایی انتشار تصاویر و فیلم تونلهای زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشانی از ادامه برنامه موشکی ایران علی رغم توافق هسته‌ای دانست.

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای اولین بار اجازه تصویربرداری از تونل های زیرزمینی سپاه که موشک های بالستیک دوربرد در آن نگهداری می شوند را صادر و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران نیز فیلم آن را پخش کرد(جزئیات بیشتر).

یک خبرگزاری مطرح آمریکایی به انتشار تصاویر و فیلم مربوط به تونلهای زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در آنها انواع موشکهای با برد متوسط و دوربرد نگهداری می‌شود، واکنش نشان داد.

آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت: «انتشار این تصاویر و فیلم، بدین منظور انجام شد که نشان دهد سپاه علی رغم قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و علی رغم توافق هسته‌ای ایران با غرب، به برنامه موشکی خود ادامه خواهد داد».

این خبرگزاری همچنین به آزمایش موفق موشک دوربرد «عماد» هم اشاره و تصریح می‌کند: «چند روز قبل، ایران گفت که با موفقیت موشک دوربرد سطح به سطح جدید خود را آزمایش کرد».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است