منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
شناسه خبر: 272640
گروه :خبر
images

عدم رضایت مردم بندرعباس از وضعیت آسفالت‌های شهر/ مردم عنوان می‌کنند نوع خیابان‌ها در شأن غنی‌ترین استان و شهر کشور نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، بندرعباس به عنوان قطب اقتصادی ایران و یکی از شهرستان های مهم کشور چه در زمینه اقتصادی وچه در زمینه استراتژیک از شرایط ویژه ای برخوردار است هرچند بعضی از امکانات و زیر ساخت های این شهرستان مانند اسفالت و خیابان ها در خور قطب اقتصادی کشوری مانند ایران نیست.

بندرعباس شهرستان غنی از نظر معادن، کارخانه‌ها و نیروی انسانی است که این شرایط ویژه بندرعباس را به قطب اقتصادی کشور تبدیل کرده است ولی این شهرستان غنی هنوز از نظر زیر ساخت ها ظعیف عمل کرده است و این موضوع را می‌توان از خیابان‌های این شهرستان متوجه شد، آسفالت نامرغوب و وضع نا مناسب خیابان‌ها، هم آمار تصادفات را بالا برده است و هم داد مردم را درآورده است به دلیل این که هر چند وقت یک بار باید هزینه سنگینی بخاطر تعمیر ماشین پرداخت کنند.

با گزارش‌ها و تحقیقات میدانی که به عمل آورده‌ایم بیشتر مردم بندرعباس از وضع خیابان‌ها و آسفالت‌های این شهرستان گله دارند و به ندرت در این شهرستان خیابانی پیدا می‌شود که در آن حفاری‌ها و دست اندازهای غیر استاندارد وجود نداشته باشد، این عوامل باعث شده است تا کیفیت خیابان‌های شهرستان بندرعباس بسیار پایین بیاید.

طی گفتگویی با نظر برخی از مردم و تاکسی ران‌ها جالب و قابل توجه  است: آنها می‌گویند حاضرند در خیابان خاکی رانندگی کنند ولی در بعضی از خیابان های اسفالت بندرعباس رانندگی نکنند.

این آسفالت های نامرغوب عمر مفید ماشین ها را کاهش میدهد به طوری که در بعضی از تاکسی های بندرعباس صدای جلو بندی و بدنه ماشین از صدای موتر بیشتر است!

با استاندارد کردن خیابان ها و استفاده از اسفالت مرغوب هم میتوان امار تصادفات و تلفات را پایین آورد و هم رضایت و خرسندی مردم زحمت کش شهرستان بندرعباس را بالا برد.

البته در سال های اخیر جاده های منتهی به بندرعباس وضعیت بهتری پیدا کرده اند و راه های ارتباطی بین بندرعباس و دیگر استان ها و شهرستانها رضایت مردم را در بر داشته است، یکی از دلایل کم شدن آمار تصادفات و تلفات به خاط همین جاده های استاندارد است.

امید می‌رود که مسئولان با همت و تلاش بیشتر در راستای استاندارد کردن خیابان های شهرستان بندرعباس در راستای موفقیت روز افزون قطب اقتصادی کشور قدم های محکمتری بردارند و به خواسته های مردم جامعه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است