منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
شناسه خبر: 182905
گروه :خبر
12-250x150[1]
 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک:

آزمون سراسری قرآن و عترت در سیریک برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: آزمون مسابقات قرآن و عترت سراسری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  آذینی ،مصطفی کریمی زاده رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک در آئین برگزاری این آزمون افزود: آزمون سراسری مسابقات قرآن و عترت کشور در شهرستان سیریک با حضور ۳۰ شرکت کننده برادر و خواهر همزمان با سراسر کشور در موسسه فرهنگی قرآن و عترت روتان شهرستان سیریک اجرا شد.

این مسئول ابراز داشت : شرکت کننده گان در این آزمون برای قبولی باید حداقل ۶۰ درصد سوالات که بصورت تستی بود جواب داده تا از برندگان این مسابقات باشند و از جوایز این دوره مسابقات برخوردار باشند.

کریمی یادآور شد: نتایج آزمون مسابقات قرآن و عترت بعد از ۴۵ روز از طریق سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اعلام و به نفرات قبول شده در این آزمون جوایزی نقدی همراه با کمک هزینه سفر حج و سفر به عتبات عالیات پرداخت خواهد شد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک تصریح نمود: بعد از اعلام نتایج به افراد شرکت کننده گواهی نامه ضمن خدمت به مدت ۳۰ ساعت به افراد اعطا می شود.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی