منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸
شناسه خبر: 193133
گروه :خبر
کنکور

آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه کیش صبح و عصر پنج شنبه و جمعه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، صبح پنج شنبه رقابت 594 داوطلب کنکور با اولین گروه آزمایشی از داوطلبان در رشته های ریاضی و علوم انسانی آغاز شد.
بنابراین گزارش گروه آزمایشی هنر به عنوان دومین گروه در عصر پنج شنبه رقابت خود را آغاز کردند و گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان های خارجی به ترتیب صبح و عصر جمعه در آزمون آزمایشی خود شرکت کردند.
به گفته مسئول برگزاری آزمون سراسری در کیش، آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی به ترتیب با 114 و 63 شرکت کننده و علوم تجربی 170 داوطلب و زبان های خارجی با 80 شرکت کننده در این دوره برگزار شد.
کنکور سراسری سال 94 امروز جمعه پس از دو روز رقابت میان شرکت کنندگان رشته های مختلف آموزشی پایان یافت.
نتایج اولیه کنکور سراسری سال 94 به صورت کارنامه در اولین هفته مرداد 1394 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش قابل دریافت خواهد بود.
در سال جاری یک میلیون و 749 هزار و 398 نفر در گروه های آزمایشی علوم ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی شرکت کردند.
تعداد شرکت کنندگان سال جاری نسبت به سال گذشته 150 هزار نفر کاهش داشته است.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است