منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
شناسه خبر: 267077
گروه :خبر
13940606000210_PhotoA

«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور درباره آزمایش بمب هیدروژنی گفت این آزمایش، اقدامی دفاعی در مقابل امپریالیست‌ها به رهبری آمریکا بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی ضمن بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور، از اقدام اخیر پیونگ یانگ در آزمایش بمب هیدروژنی دفاع کرد.

روز چهارشنبه بود که خبرگزاری رسمی کره شمالی خبر داد که این کشور با موفقیت توانست بمب هیدروژنی را آزمایش کند؛ آزمایشی که به گزارش رسانه‌ها زلزله‌ای 5.1 ریشتری هم ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، رهبر کره شمالی در بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور ضمن دفاع از اقدام اخیر پیونگ یانگ در آزمایش بمب هیدروژنی، انتقادهای بین‌المللی در این باره را رد کرد.

«کیم جون اون» گفت که این اقدامی برای دفاع از خود و همچنین حفاظت از منطقه در برابر خطر جنگ هسته‌ای از سوی امپریالیست‌های به رهبری آمریکا بود.

رهبر کره شمالی که در جریان بازدیدهای خود از وزارت نیروهای مسلح این کشور هم دیدن کرد، درباره آزمایش اخیر گفت: «این حق مشروع یک کشور مستقل و اقدامی منصفانه و درست است و هیچ کسی نمی‌تواند از آن انتقاد کند».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور