منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷
شناسه خبر: 250305
گروه :خبر
جباری-۱

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس با بیان اینکه زیرساخت های حمل و نقل کشور شراط آزادسازی نرخ بلیط هواپیماها را ندارد، افزود: افزایش قیمت ها زمانی صحیح است کیفت بخشی انجام شده که این شرایط در کشور ما اتفاق نیافتاده است.

احمد جباری، رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با انتقاد از افزایش قیمت بلیط هواپیماها در کشور گفت:باید مشخص شود در این طرح آزاد سازی قیمت ها در اولویت قرار دارد یا افزایش قیمت ها مطرح است.

 

وی اظهار کرد: اگر قانون الزام به آزاد سازی قیمت ها دارد در کنار آن به ایمن سازی، کیفیت بخشی، توسعه ناوگان و نوسازی نیز تاکید دارد.

 

جباری افزود: در شرایطی که زیرساخت های حمل و نقل  کشور آماده نیست و در جاده ها امنیت نقاط حادثه خیز رعایت نشده و کیفیت تعداد هواپیما مناسب نیست، افزایش قیمت ها و آزادسازی نرخ ها مفید نیست.

 

وی تصریح کرد: افزایش قیمت ها زمانی صحیح است کیفت بخشی انجام شده که این شرایط در کشور ما اتفاق نیافتاده است.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه درآمد حاصل از  اخذ مالیات از ترابری هوایی خارجی باید به توسعه کشور اختصاص یابد، بیان کرد:بسیاری از پروازهای داخلی به دلیل عدم پرداخت چک فرودگاهها کنسل شده لذا باید با رفع هزینه های جانبی پرواز ها در حل مشکلات مشارکت کرد.

 

وی با اشاره به کنسل شدن پروازها در شهرستان بندرلنگه یادآور شد:فرودگاه بندرلنگه از قدیمی ترین فروشگاه کشور است که هم اکنون با فعالیت فرودگاههای قشم، کیش، لار، پارس جنوبی و عدم رسیدگی به این فرودگاه از میزان تردد هوایی در بندرلنگه کاسته شده است.

 

وی اظهار کرد: با رایزنی های انجام شده از طریق فرودگاههای کشور و ایجاد ردیف بودجه ای با تجهیز این فرودگاه تردد هوایی در شب هم انجام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است