منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
شناسه خبر: 234417
گروه :خبر
13930503001033_PhotoA

فرمانده انتظامی سراوان گفت: کودک 10 ساله‌ای که توسط دو نفر آدم‌ربا در سراوان ربوده شده بود، شب گذشته در یک عملیات پلیسی آزاد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محسن داوودی اظهار کرد: در تاریخ سوم آبان ماه جاری و در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر اینکه پسربچه‌ای 10 ساله توسط دو نفر با سرو صورت بسته با استفاده از یک دستگاه موتور سیلکت در سراوان ربوده شده که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سراوان افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر کارگاه‌هان پلیس آگاهی به محل اعزام شده و بررسی‌های تخصصی خود را به طور گسترده آغاز کردند.

این مسئول با بیان اینکه خانواده فرد ربوده شده در این ماجرا به کسی مظنون نبوده‌اند، ادامه داد: کاراگاهان و اعضای تیم‌های تخصصی پلیس با انجام اقدامات تخصصی و اشراف اطلاعاتی و پشتیبانی‌های فنی پلیس آگاهی استان توانستند سرنخ‌هایی از یکی از آدم ربایان به دست آورند.

این مسئول با اشاره به اینکه آدم‌ربایان درخواست 200 میلیون تومان وجه نقد کرده بودند، افزود: کارگاه‌هان پلیس شب گذشته پس از شناسایی محل اختفای یکی از متهمان، او را در یک عملیات سریع و هدفمند پلیسی دستگیر کردند.

داوودی گفت: متهم دستگیر شده در تحقیقات تخصصی به ربایش کودک 10 ساله با همکاری یک نفر دیگر اعتراف کرد که کاراگاهان در ادامه رسیدگی به پرونده در یک عملیات، ضمن دستگیری متهم دیگر موفق به آزادی کودک ربوده شده، شدند.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم افراد سابقه‌دار و مخلان امنیت اجازه نخواهد داد این افراد سودجو خللی به امنیت پایدار منطقه وارد کنند و برخورد پلیس با این افراد قاطع خواهد بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی