منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
شناسه خبر: 199108
گروه :خبر
index

عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه در حقوق بشر آمریکایی آزادی ملت ها جایگاهی ندارد،افزود:آمریکا باید ابتدا حقوق بشر را در جامعه خودش اصلاح کند سپس مدعی حقوق بشردر دنیا باشد .

قاسم عزیزی،عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با بیان اینکه آمریکا و کشورهای غربی حقوق بشر را بر اساس منافع خودشان تعبیر می کنند،گفت:در حقوق بشر آمریکایی آزادی ملت ها جایگاهی ندارد و کشتار انسان های بی گناه و بی دفاع مصداق این حرف است.

عزیزی اظهار کرد:زمانی که یک تبعه سیاه پوست به دست عاملان دولت در آمریکا کشته می شود،مجامع بین المللی سکوت می کنند اما اگر یک خلافکار که خطر بزرگی برای جامعه است را به سزای اعمالش برسانند با واکنش شدید جوامع بین الملل روبرو خواهیم شد.

وی با اشاره به جنایات آمریکا علیه ایران و حمله به هواپیمای ایرباس ایرانی عنوان کرد: آمریکا باید ابتدا حقوق بشر را در جامعه خودش اصلاح کند سپس مدعی حقوق بشردر دنیا باشد .
عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه رسانه های غربی بر اساس منافع دولت هایشان عمل می کنند و جنایاتی که توسط آنها انجام می شود را می پوشانند،افزود:سیاست رسانه های غربی بزرگنمایی حوادث کشورهای کوچک و نقاط دیگر جهان است تا به این واسطه افکار عمومی را از جنایات کشورهایشان منحرف کنند.

عزیزی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با 5+1 تصریح کرد: آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست ودر صورت توافق باید حقوق طرفین در آن لحاظ شود و جوامع بین الملل باید آن را  تایید کنند تا ضمانت اجرای آن الزام آور شود.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است