منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
شناسه خبر: 198546
گروه :خبر
115743561_PhotoA

نماینده مردم قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس با بیان اینکه حقوق بشری آمریکایی صرفا برای حفظ منافع خودش است،افزود:پشت پرده رنگ و لعاب رسانه های آمریکایی دیکتاتور و صهیونیست نهفته است که منافع دولت آمریکا را با قدرت و سرمایه حفظ می کنند.

منصور آرامی، نماینده مردم بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی با مبانی و مسائل انسانی متفاوت است، گفت: معیار ارزیابی حقوق بشر در آمریکا براساس آزادی فردی و جنسی است که این مسئله حتی نمادی از آزادی واقعی نیست.
وی با اشاره به اینکه حقوق بشر در غرب به معنای واقعی وجود ندارد و تنها سیاهه ای است که بیان می شود، اظهار کرد:کشورهای غربی به بهانه حفظ حقوق بشر با حضور در بسیاری از کشورها حقوق زنان و انسان ها پایمال می کند و مردم را به خاک وخون می کشند.
آرامی تصریح کرد: حقوق بشری که آمریکا از آن دم می زند صرفا برای حفظ منافع خودش است و کسانی که با آنها همراه هستند حقوق بشر را رعایت می کنند و افرادی که مخالفشان هستند حقوق بشر را نقض کرده اند.
وی با بیان اینکه تعریف غرب از حقوق بشر دنیاگرایی و دیکتاتوری است، افزود: کشور ما خود را با حقوق بشر آمریکایی منطبق نمی داند و ما حقوق بشر را بر اساس دین تعریف می کنیم ودر راستای دین اسلام گام بر می داریم.
نماینده مردم بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس با اشاره به اینکه رسانه های آمریکایی با بزکی از آزادی در صدد فریب افکار عمومی هستند ، خاطر نشان کرد: پشت پرده رنگ و لعاب رسانه های آمریکایی دیکتاتور و صهیونیست نهفته است که منافع دولت آمریکا را با قدرت و سرمایه حفظ می کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است