منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
شناسه خبر: 304358
گروه :خبر
13941114000393_PhotoA

نیروهای مقاومت در سوریه امروز سه‌شنبه پس از حملات بی‌وقفه هوایی علیه تروریست‌ها در جنوب حلب موفق شدند شهرک مهم «العیس» را آزاد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نیروی هوایی و موشکی سوریه و روسیه از شب گذشته تا اوایل صبح امروز سه‌شنبه حملاتی را در مناطق حومه جنوبی حلب از جمله شهرک و ارتفاع العیس و شهرک «الزربه» انجام دادند که منجر به فرار تروریست‌ها شد.

 ساعتی قبل نیروهای سوری و مقاومت مستقر در غرب شهرک الحاضر عملیات پاکسازی شهرک العیس را آغاز کردند.

بنا بر این گزارش، نیروهای مقاومت موفق شدند شهرک العیس را کاملا تحت کنترل خود دربیاورند.

به نطر می‌رسد نیروهای مقاومت تا زمانیکه کنترل ارتفاعات العیس و «السیریاتیل» را به دست نگیرند تثبیت مواضع در شهرک العیس با مشکل جدی دچار خواهند شد.

دو ارتفاع راهبردی العیس و السیریاتیل به دلیل اشراف کامل بر مناطق غربی خود از راه‌های کمک‌رسانی و امداد رسانی اصلی تروریست‌ها  در مناطق «ایکاردا»، «البرقوم» و الزربه محسوب می گردد.

در حال حاضر نیروهای سوری و مقاومت خود را برای عملیات پاکسازی دو ارتفاع العیس و السیریاتیل آماده می کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان