منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۸
شناسه خبر: 209724
گروه :خبر
image332159
 

گزارش های سریالی روزنامه های زنجیره‌ای درباره کاندیداتوری سیدحسن مصطفوی/

آرمان: همه حامی سید حسن‌اند!

در ادامه گزارش های سریالی روزنامه های اصلاح طلب درباره کاندیداتوری سیدحسن خمینی، روزنامه آرمان نوشت: خبرگان نیازمند نیروهای جوان است. آنچه باعث اصرار به حضور سیدحسن است، سوق دادن جوانان به سمت این مجلس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حساسیت انتخابات مجلس خبرگان در هر دوره امری طبیعی بوده چراکه مجلس خبرگان از نقش و جایگاه ویژه ای در کشور و قانون اساسی برخوردار است.

این حساسیت موجب شده است تا گروه‌های مختلف برای ورود به این مجلس برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر داشته باشند؛ هرچند بسیاری از سیاستمداران معتقد هستند که نباید با مجلس خبرگان برخورد سیاسی شود.

اما در این میان گروه های اصلاح طلب و همچنین نزدیکان هاشمی و روحانی، از آنجایی که گزینه مطرحی برای ورود به مجلس خبرگان ندارند، پس از اقدام به آیت الله سازی، برای ورود سید حسن فرش قرمز پهن کرده اند.

برخی از رسانه های زنجیره ای که پیش از این آلبوم خانوادگی و تریبون خاندان هاشمی در کشور به شمار می آمده اند، امروز در تکمیل گزارش های سریالی خود، حرف آیت ا… را سند قرار داده و مدعی شده اند که مجلس خبرگان نیازمند یک نیروی جوان مانند سید حسن است.

این روزنامه در حالی که هنوز هیچ یک از کاندیداهای مجلس خبرگان مشخص نشده است، تبلیغات گسترده خود را برای سید حسن و به سفارش آیت ا… آغاز کرده است.

در همین راستا روزنامه آرمان نوشته است: مجلس خبرگان نیازمند نیروهای جوان است. این جمله موضوعی است که علاوه بر آیت‌ا… هاشمی، بسیاری از صاحبنظران و حتی اعضای مجلس خبرگان بر آن اتفاق نظر دارند.

این روزنامه با اشاره به صحبت های هاشمی نوشته است: بی‌تردید سیدحسن خمینی حامیان بی‌شماری در بین اقشار مختلف کشور اعم از جوانان و اقشار دانشگاهی دارد و حضور و طرح دیدگاه‌های او در مجلس خبرگان می‌تواند بر میزان تمایل به اطلاع از عملکرد این مجلس در نسل جدید بیفزاید. وی با بیان شیوا و دلنشین خود می‌تواند آرمان‌ها و اهداف امام(ره) را در مجلس خبرگان بیش از همیشه پررنگ کند و این موضوع مورد توجه افکار عمومی است. همه حامی او هستند!

این روزنامه در حالی مدعی حمایت از جوان گرایی شده است که یکی از حامیان سرسخت دولت در خصوص استفاده از افرادی با میانگین سن بالا در کابینه بوده است و تا کنون اعتراضی در خصوص عدم تمایل دولت به استفاده از جوانان نداشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند