منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹
شناسه خبر: 328721
گروه :خبر
photo_2016-06-14_14-52-24

عوامل مسکن و شهرسازی استان طی اجرای یک حکم اشتباه یک باب منزل مسکونی را در بلوار آل محمد میناب تخریب و یک خانواده 4 نفره را با زبان روزه آواره کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نصرالله شریفی صاحب خانه تخریبی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار میناب جنوب گفت: سال 89 از طرف مسکن و شهرسازی اعلام شد که 90 متر از کل زمین شما که یک هزار و 120 متر می باشد در اراضی ملی قرار دارد و باید تخریب شود ، پیگیر شدیم و دادگاه در سال 89 رای خود را مبنی بر تخریب 90 متر از کل زمین را صادر کرد.

 

شریفی افزود: همان سال 90 دیوار دور خانه را که حتی بیشتر از 90 متر بود تخریب کردند، و دیگر هیچ خبری از مسکن و شهرسازی نشد تا اینکه19 خرداد امسال دادنامه مسکن و شهرسازی به دست ما رسید که باید ظرف 2 روز منزل را تخلیه کنیم.

 

وی عنوان کرد: با پیگیری های بنده در دادگستری میناب با وجود اسناد و مدارک این حکم تغییر پیدا کرد و رای به نفع بنده صادر شد.

 

نصرالله شریفی گفت: تا اینکه دیروز برای تحویل رای صادره دادگاه به اداره مسکن و شهرسازی رفتم و آنها با دیدن این حکم هرکدام به سویی رفتند و از جواب دادن به من خودداری کردند.

 

وی تصریح کرد: تا اینکه همسایه ها زمانی که بنده در اداره مسکن بودم تماس گرفتند و خبر از تخریب خانه دادند، ابتدا باور نکردم و به سمت منزل مسکونی خود رفتم و مشاهده کردم خانه ای را که با پول کارگری و زحمت ساخته بودم و برای آن حتی آب و برق نیز گرفته بودم بر روی وسایل داخلش تخریب کرده اند و بسیاری از وسایل منزل نیز که شامل یخچال، پنکه، موکت و دیگر وسایل بود در این فاصله زمانی گم شدند.

 

صاحب خانه تخریبی خاطر نشان کرد: نمی دانم چرا مسکن و شهرسازی این تصمیم را برای تخریب خانه بنده آن هم در ماه رمضان که ماه رحمت و مغفرت است بدون اطلاع اجرایی کرد.

 

انتهای پیام/ی

 

 

 

46e56

 

 

68

 

 

dsfghf

 

 

dsfs

 

 

fdg

 

 

fg

 

 

gnv

 

 

hdfg

 

 

rtyty

 

 

sxbgf

 

 

zsfdg

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است