منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
شناسه خبر: 197510
گروه :خبر

فرماندار فامنین گفت: استاد دانشگاه بوعلی سینا با بررسی سنگ فرود آمده در فامنین، شهاب سنگ بودن آن را تأیید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا ، ظاهر پورمجاهد، با اشاره به اتفاق نادر سقوط شهاب سنگ و برخورد با سقف منزل یکی از اهالی فامنین اظهار کرد: این سنگ برای بررسی و آزمایش به استاد دانشگاه بوعلی سینا سپرده شده است.

وی تصریح کرد: طبق گفته‌های فردی که این سنگ با سقف منزل وی برخورد کرده، شهاب سنگ دیروز ساعت 8:30 صبح ناگهان به سقف منزل وی اصابت کرده و موجب خسارت به بخشی از سقف شده است.

فرماندار شهرستان فامنین ابعاد این شهاب سنگ را اندازه یک توپ کوچک دانست و بیان کرد: این شهاب سنگ که داغ بوده با برخورد به سقف منزل به دو تکه تقسیم شده است.

وی با بیان اینکه استاد دانشگاه بوعلی‌سینا، شهاب سنگ بودن آن را تأیید کرده، گفت: اصل سنگ در حال حاضر نزد صاحب ملک است و تنها تکه‌های برای آزمایش تحویل داده شده است.

پورمجاهد با بیان اینکه این اتفاق تاکنون در استان رخ نداده است، افزود: این سنگ خسارت چندانی به سقف وارد نکرده و آن گونه که می‌گویند سقف سوراخ شده، صحیح نیست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان