منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 218172
گروه :خبر
13940615000849_PhotoA

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به بیان آخرین جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس اسکانیا در جاده ملایر به نهاوند پرداخت و گفت: به دلیل واژگونی این خودرو، تعداد ۱۱ نفر از زائران عراقی کشته و تعدادی نیز مجروح شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در چهل و هشتمین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی به حادثه شب گذشته در جاده ملایر به نهاوند پرداخت و اظهارداشت: در اثر واژگونی خودروی اتوبوس اسکانیا که حامل زائران عراقی بود، متاسفانه 11 نفر از زائران عراقی کشته شدند.

سردار مهری ادامه داد: در این حادثه تعداد دیگری از مسافران مجروح شدند که برای درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.

این مقام ارشد راهور ناجا با بیان این مطلب که این واژگونی درست در فاصله یک کیلومتری بعد از خروج اتوبوس از شهر اتفاق افتاده بود، خاطرنشان کرد: عدم کنترل مناسب از سوی راننده ممکن است یکی از علل واژگونی باشد اما باید گفت علت واژگونی در دست بررسی است.

وی با بیان این مطلب که در واژگونی این خودروی اسکانیا نیاز به بررسی بیشتری از نظر سقف، ستون و تست واژونی است در پاسخ به پرسش فارس درباره مدل اسکانیای واژگون شده گفت: اسکانیا مدل سال 90 بوده است و این حادثه می‌تواند به منزله هشداری برای ما باشد تا تجدید نظری در مسائل فنی داشته باشیم.

لازم به ذکر است خودروی اسکانیای مذبور که از قم عازم مهران بود در مسیر اراک به ملایر واژگون می‌شود که در اولین ساعات تعداد کشته‌ها 10 نفر بود.

در ساعات اولیه تعداد کشته‌ها 10 نفر و مجروحین 20 نفر بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است