منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
شناسه خبر: 316372
گروه :خبر
13950218000473_PhotoA

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال را به جهانگیری، اسلامیان و دولت تدبیر امید تبریک می‌گویم!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مصطفی آجرلو درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه اختلاف فاحش شما و تاج گفته می‌شود هماهنگی شده بود، گفت: برای برگزاری این انتخابات از مردم عذرخواهی می‌کنم. به جهانگیری، اسلامیان و همچنین دولت تدبیر و امید که انتخابات خوبی برگزار کردند، تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: یک ماهی است که به وزیر ورزش گفتم اسلامیان، جهانگیری از تاج حمایت می‌کنند و به شما که دنبال فوتبال پاک هستید، این موضوع را می‌گویم. جهانگیری به شما دستور داده که از تاج حمایت کنید.

آجرلو عنوان کرد: وزیر ورزش دنبال فوتبال پاک است و ممکن است در دانشگاه خوب درس داده باشد اما در انتخابات دخالت کردند و جا دارد باز هم از مردم عذرخواهی کنم.

وی ادامه داد: روز گذشته خبری به من دادند که یاسر هاشمی به عزیزی‌خادم توصیه شده که رای خود را به مهدی تاج بدهد که اگر اینطور باشد وای به حال فوتبال ایران.

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: صاحبان رای حق دارند که رای بدهند اما دخالت جهانگیری و اسلامیان غیرقابل قبول است.

آجرلو گفت: امیدوارم فوتبال پاک شود که این پاکی هم از مسئولین شروع می‌شود که دست‌های پنهان آنها در کارها دخیل بوده است. 8 سال پیش  احمدی‌نژاد در انتخابات دخالت کرد و امروز هم دولت تدبیر و امید. پس فرقی بین این دو دولت نیست. هر دو دخالت کردند. فوتبال پاک احمدی‌نژاد را الان می‌بینید و برای این دولت و جهانگیری هم در آینده خواهید دید.

وی گفت: وزیر ورزش همین آقایان را متهم فساد در فوتبال می‌دانست و امروز از آنها حمایت کرد، سند من هم همان 50 رای است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است