منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
شناسه خبر: 217831
گروه :خبر
unnamed (2)

عصر دیروز آتش سوزی محدودی بخش‌هایی از نخلستانی در یرد خردو را فراگرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، عصر دیروز آتش سوزی محدودی بخش‌هایی از نخلستانی در یرد خردو را فراگرفت.

 

هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده اما خطاهای انسانی در ایجاد اینگونه حوادث مشاهده می‌شود و باید انتظار کشید تا علت این حادثه نیز مشخص شود.

 

حوادث آتش سوزی به خصوص در مناطق جنگلی و نخلستان‌ها می‌تواند علاوه بر از بین بردن پوشش جنگلی خسارات جبران نپذیری را به زیست‌گاه‌های حیوانات منطقه وارد کند.

 

لذا به همه کسانی که به نوعی با طبیعت و جنگل ارتباط دارند این توصیه می‌شود که از روشن کردن آتش در مناطق خشک پرهیز کنند و در صورت نیاز قبل از ترک محل از خاموش بودن آتش اطمینان حاصل کنند.

 

در صورت اطلاع از جزئیات حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در ادامه بخشی از تصاویر این آتش سوزی به نمایش گذاشته می‌شود.

 

 

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است