منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۲۱
شناسه خبر: 341684
گروه :خبر
01
 

حادثه آتش سوزی در شهرک پیامبر اعظم (ص)

آتش سوزی منزل ،جان ۲ کودک را گرفت

وقوع آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی منجر به مرگ ۲ کودک گردید .
معاون عملیات سازمان آتش نشانی درباره این حادثه غم انگیز اظهار کرد :
آتش سوزی زمانی رخ داده که این دو کودک خردسال در منزل تنها بوده اند . منزل یک واحد آپارتمانی در طبقه سوم ساختمان بود . حریق از آشپزخانه منزل آغاز شده و این دو کودک از ترس به اتاق پناه برده اند . امینی زاده افزود : با ادامه آتش سوزی ، دود در خانه پخش شده و میزان اکسیژن کاهش پیدا کرده و همین اتفاق موجب خفگی و مرگ شده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از سایت صدای دریا

مکان حادثه : شهرک پیامبر اعظم (ص)

زمان اعلام : ۱۳:۱۸

یکشنبه     ۹۵/۵/۳

علت حادثه : در دست بررسی

شرح خبر :

شرح خبر : وقوع آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی منجر به مرگ ۲ کودک گردید .
معاون عملیات سازمان آتش نشانی درباره این حادثه غم انگیز اظهار کرد :
آتش سوزی زمانی رخ داده که این دو کودک خردسال در منزل تنها بوده اند ، منزل یک واحد آپارتمانی در طبقه سوم ساختمان بود . حریق از آشپزخانه منزل آغاز شده و این دو کودک از ترس به اتاق پناه برده اند . امینی زاده افزود : با ادامه آتش سوزی ، دود در خانه پخش شده و میزان اکسیژن کاهش پیدا کرده و همین اتفاق موجب خفگی و مرگ شده است .
وی در ادامه بیان کرد : ساعت ۱۳:۱۸ خبر آتش سوزی توسط شهروندان به مرکز ۱۲۵ اطلاع داده شده است اما زمان وقوع آتش سوزی خیلی قبل تر از آن بوده است . امینی زاده در مورد عملکرد ایستگاه های تحت فرمانش گفت : ساعت ۱۳:۲۲ اولین گروه آتش نشان از ایستگاه شماره ۱۰ به محل رسیده اند ، این بدان معنی است که اولین ایستگاه در مدت زمان کمتر از ۴ دقیقه توانسته به محل آتش سوزی برسد و عملیات اطفاء حریق و نجات را آغاز کند .
امینی زاده افزود : هنگامی که نجاتگران آتش نشانی کودکان را از منزل خارج کرده و به اورژانس تحویل داده اند ، آنها جان باخته بودند . وی به نقل از پزشک مرکز فوریتهای پزشکی بندرعباس اظهار کرد :
این دو کودک تقریبا نیم ساعت پیش از اعلام آتش سوزی به مرکز ۱۲۵ ، بر اثر خفگی جان سپرده اند .
معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس درباره دلیل آتش سوزی به واحد روابط عمومی گفت : علت آتش سوزی توسط کارشناسان علل حریق سازمان در دست بررسی است و به زودی اعلام خواهد شد .
وی از شهروندان به ویژه پدر و مادران گرامی درخواست نمود : از تنها گذاشتن کودکان خردسال در خانه خودداری شود ، زیرا در صورت وقوع حادثه و یا آتش سوزی بسیار آسیب پذیر هستند . گاهی بچه ها از روی کنجکاوی و بازیگوشی ، خود موجب وقوع سوانح می شوند و در برخی مواقع همچون آتش سوزی بر اثر اتصال برق ، نشت گاز و یا رخ دادن بلایای طبیعی ، قربانی حادثه می شوند . از این رو حضور پدر ، مادر و یا بزرگتر می تواند در رهایی آنان از شرایط خطرساز سودمند باشد . . .

 

030104

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است