منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
شناسه خبر: 196873
گروه :خبر
13940316000503_PhotoA

اسکله صیادی شهرستان دیر در استان بوشهر ظهر امروز دچار حریق شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رئیس شیلات دیر اظهار داشت: ظهر امروز آتش‌سوزی در پست 4 اسکله دیر به‌وقوع پیوست و منجر به آتش گرفتن تعدادی لنج‌های تجاری شد.

عقیل امینی افزود: به دلیل باد شدیدی که در حال وزیدن بود، آتش به لنج‌های صیادی هم سرایت کرد و تاکنون براساس آخرین اطلاعات دریافتی، 7 شناور تجاری و 15 شناور صیادی در اسکله دیر شده است.

وی بیان کرد: هم اکنون تیم‌های امدادی و آتش‌نشان در محل حادثه حضور دارند و در حال تلاش برای خاموش کردن آتش هستند.

کارشناس عملیات حوادث بندر دیر نیز به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: دود زیادی در محل آتش‌سوزی بلند شده و دقیقا نمی‌توان تعداد شناورهای سوخته بشماریم.

مهدی رخش خورشید بیان کرد: به محض اطلاع از این اتفاق، شناور ناجی خود را به محل حادثه فرستادیم و دو شناور حادثه دیده را یدک کرد که سوختگی یکی از این شناورها زیاد بود.

وی بیان کرد: آتش‌سوزی همچنان ادامه دارد و تلاش‌های نیروهای آتش‌نشان نتیجه نداشته چرا که شدت باد زیاد بوده و آتش به سایر شناورها سرایت کرده است.

رخش خورشید افزود: علاوه بر شناور ناجی بندر، نیروهای گارد و تمام عوامل امدادی را به محل اعزام کردیم، هر چند آتش کنترل شده اما همچنان برخی شناورها در حال سوختن هستند.

کارشناس عملیات حوادث بندر دیر بیان کرد: درخواست یدک‌کش آتش‌خوار هم از عسلویه کردیم و در حال اعزام به دیر هستند.‌

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است