منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
شناسه خبر: 324452
گروه :خبر
hormoz

مدتی است که در برخی از شهرها بدون اطلاع قبلی و در برخی نیز با اطلاع قبلی مسئولین اداره آب استان بوشهر اقدام به سهمیه‌بندی آب در بسیاری از نقاط استان بوشهر انجام داده‌اند تا شاید بتوانند مدیریت خوبی در تقسیم‌بندی آب در استان داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ استان به بوشهر به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد در فصل‌های بارش باران باکم ترین بارش برخوردار است و به دلیل نبود زیرساخت‌های مناسب جهت ذخیره‌سازی آب در بسیاری از فصل‌های گرم سال با مشکل کم‌آبی روبرو است.

مشکل کم‌آبی که از بیش از چند دهه بازندگی مردم عجین شده است این بار علاوه بر کم‌آبی مشکلات دیگری را ایجاد کرده است که بسیاری از مردم از وضعیت آب شرب در استان بوشهر گلایه‌مند و ناراحت هستند.

مدتی است که در برخی از شهرها بدون اطلاع قبلی و در برخی نیز با اطلاع قبلی مسئولین اداره آب استان بوشهر اقدام به سهمیه‌بندی آب در بسیاری از نقاط استان بوشهر انجام داده‌اند تا شاید بتوانند مدیریت خوبی در تقسیم‌بندی آب در استان داشته باشند.

ابراهیم احمدی یکی از شهروندان شهر آپخش با اظهار گلایه‌مندی شدید، گفت: مدتی است که بدون اطلاع قبلی آب شهر آپخش سهمیه‌بندی شده است و در بسیاری از ساعات حساس روز آب در شهر قطع است.

احمدی اظهار کرد: طبق اعلام قبلی از سوی اداره آب شهر آپخش سهمیه در محله‌های این شهر یک روز در میان است، اما در بسیاری از مواقع دو روز یا سه روز در میان آب شهر کاملاً قطع یا غیر قابل استفاده است.

این شهروند آپخشی افزود: روز گذشته درحالی‌که آب فشار بسیار زیادی داشت اما به همراه گل‌ولای و استفاده از این آب کاملاً غیرممکن است.

وی بیان کرد: از مسئولین استان می‌خواهم تا به‌جای شعار و انتشار آمارهای کذب به فکر مردم و جامعه‌ای باشند که خون هزاران شهید برای آن ریخته شده است و شخص آن‌ها در آن مسئول هستند.

مسئولین جهادی عمل کنند

امام‌جمعه بوشهر گفت: در بسیاری از محلات شهر بوشهر و مناطق استان در برخی از ساعات حساس با قطعی آب مواجهه هستند.

امام‌جمعه بوشهر بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان قرار داریم و مردم نیاز به آب‌دارند، تأکید کرد: این استان با توجه به این‌همه نعمت نباید در موضوعات جزئی دچار مشکل باشد و اگر مشکل آب رفع نشود ماه مبارک رمضان سختی خواهیم داشت؛ مسئولین برای رفع مشکلات جهادی عمل کنند.

صدور قبض میلیونی در گناوه

لازم به ذکر است که چند روز گذشته خبری مبنی بر صدور قبض یک میلیارد و چهارصد میلیون تومانی در گناوه منتشر شد.

یک شهروند گناو ه ای با در دست داشتن قبض میلیونی گفت:وقتی قبض آب را مشاهده کردم شوکه شدم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی