منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
شناسه خبر: 177672
گروه :خبر

وزیر نیرو با بیان اینکه دولت برنامه ای برای افزایش قیمت آب و برق در سال جاری ندارد، گفت: با کمی صرفه جویی، آب در تابستان جیره بندی نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حمید چیت چیان، در خصوص احتمال افزایش تعرفه آب و برق در سال جاری، گفت: دولت هیچگونه مصوبه ای برای افزایش قیمت در سال جاری ندارد و با توجه به شرایط کنونی، قیمت آب و برق در سال 94 تغییری نخواهد کرد.

وزیر نیرو در خصوص اعلام برخی مسئولین مبنی بر اینکه در تابستان با مشکل کمبود آب مواجه نخواهیم بود نیز بیان کرد: ما به شرطی آب را جیره بندی نخواهیم کرد که مردم با ما همراهی کنند.

وی بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تا رفع کامل مشکل کم آبی تاکید کرد و افزود: وزارت نیرو برنامه ای را برای جیره بندی آب در دستور کار ندارد، اما این موضوع به شرطی محقق می شود که مردم با کاهش مصرف خود، با همراهی داشته باشند، در غیر اینصورت جیره بندی صورت خواهد گرفت.

این عضو کابینه دولت یازهم همچنین در خصوص آخرین وضعیت دریاچه ارومیه نیز عنوان کرد: برای بهبود وضعیت دریاچه ارومیه طرح های متعددی در حال اجرا است، اما اثر آنها را نمی توان در کوتاه مدت مشاهده کرد.

وزیر نیرو ادامه داد: به هر حال امیدواریم که در میان مدت و بلند مدت شاهد بهبود وضعیت دریاچه ارومیه باشیم و وزارت نیرو تمام تلاش خود را برای جلوگیری از کاهش میزان آب دریاچه ارومیه بکار خواهد گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور