۹۰ هکتار از شهرک صنعتی شماره دو پارسیان آماده واگذاری است
+ پ -
۹۰ هکتار از شهرک صنعتی شماره دو پارسیان آماده واگذاری است

مدیر شهرک صنعتی پارسیان از آمادگی این شهرک برای واگذاری ۶۰ هکتار از شهرک صنعتی شماره ۲ در مرحله اول و ۳۰ هکتار به عنوان طرح توسعه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، فاطمه اسدمنش، مدیر شهرک‌ صنعتی پارسیان گفت: شهرک صنعتی شماره دو در فاصله کیلومتر ۱۵ پارسیان به عسلویه قرار دارد و با توجه به نزدیکی آن به مجموعه صنعتی صنایع انرژی بر از موقعیت خوبی برخوردار است.

وی اظهار کرد: هدف از ایجاد شهرک صنعتی شماره دو پارسیان راه‌اندازی طرح‌های زیر دستی صنایع انرژی بر و صنایع نفت و گاز هست.

مدیر شهرک‌ صنعتی پارسیان افزود: این شهرک به منظور ایجاد طرح‌های تولیدی است با ظرفیت اشتغالزایی قابل توجه، لذا تولید در واگذاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اسدمنش تأکید کرد: در شهرک صنعتی شماره دو، طرح‌های کارگاهی از قبیل بلوک زنی سنتی و امثال آن هیچگونه جایگاهی ندارد و این نوع واگذاری با اهداف راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی مغایرت دارد.

مدیر شهرک صنعتی پارسیان تصریح کرد: واگذاری زمین در شهرک صنعتی به ازای هر متر مربع ۶۰ هزار تومان برآورد شده که بر اساس قانون مناطق کمتر توسعه یافته ۵۰ درصد تخفیف شامل شده است و به اضافه ۱۰ درصد تخفیف شهرک، این میزان به ۶۰ درصد تخفیف می‌رسد لذا هر متر زمین در شهرک به قیمت ۲۵ هزار و ششصد تومان واگذار می‌شود.

وی  گفت: از این میزان ۱۵ درصد به صورت نقدی دریافت می‌شود و پس از یک سال مهلت، بقیه به صورت اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود.

مدیر شهرک صنعتی پارسیان افزود: تسهیلاتی نیز از طریق شرکت شهرک صنعتی به متقاضیان داده می‌شود که این تسهیلات بر اساس نوع طرح از طریق صندوق توسعه ملی یا اعتباراتی که برای شرکت در نظر گرفته شده هر کدام جدا تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود.

اسدمنش تصریح کرد: شبکه برق مستقیم برای شهرک شماره دو در نظر گرفته شده که در حال انجام است، اما تا آن موقع از برق موقت برخوردار می‌باشد و آب مورد نیاز از طریق آب شیرین طرح محرم تأمین می‌شود.

مدیر شهرک صنعتی پارسیان گفت: متقاضیانی نیز تا کنون مراجعه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به کارخانه رب گوجه اشاره کرد.

اسد‌منش خاطرنشان کرد: جانمایی‌های لازم واحدهای تولیدی انجام شده و در همین راستا، صنایع غذایی، صنایع فلزی و… تفکیک شده است و تا کنون چند نفر از متقاضیان برای دریافت جواز فعالیت معرفی شده‌اند که امیدواریم فعالیت در آن منطقه به زودی شروع شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff