ساماندهی۹۰۰ خودرو در ناوگان تاکسیرانی بندرعباس
+ پ -
ساماندهی۹۰۰ خودرو در ناوگان تاکسیرانی بندرعباس
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس :

ساماندهی۹۰۰ خودرو در ناوگان تاکسیرانی بندرعباس

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس اظهار کرد: طی ۸ ماهه اول امسال، ٣۵۳۲ خودرو اعمال قانون شده که از این تعداد ۹۰۰ خودرو که واجد شرایط بوده‌اند، تحت پوشش تاکسیرانی درآمده و به صورت تاکسی موقت در حال فعالیت هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حسین اخلاقی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس در نشست هم‌اندیشی با پلیس راهور، مدیر اتاق تعاون و نمایندگان و مدیران خطوط تاکسیرانی که به منظور بررسی و رفع موانع و مشکلات در ارائه خدمات هرچه بهتر برگزار شد، گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و ایجاد شرایط ایده‌ال تاکسیرانان، نوسازی ناوگان تاکسیرانی بعد از ۵ سال با شرایط آسان اتفاق افتاد.

وی با اشاره به خارج‌سازی ۲۹۹ دستگاه تاکسی فرسوده از ناوگان، افزود: از مهمترین دغدغه‌های تاکسیرانان حضور مسافربرهای شخصی در سطح شهر است که در این راستا با همکاری پلیس راهور ساماندهی خطوط و مسافربرهای شخصی انجام پذیرفت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس اظهار کرد: در این ارتباط طی ۸ ماهه اول امسال، ٣۵۳۲ خودرو اعمال قانون شده که از این تعداد ۹۰۰ خودرو که واجد شرایط بوده‌اند، تحت پوشش تاکسیرانی درآمده و به صورت تاکسی موقت در حال فعالیت هستند.

اخلاقی از ثبت‌نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان بندرعباس خبر داد و گفت: این اقدام با استقبال رانندگان و خانواده‌های آنان روبرو شده و فرایند ثبت‌نام همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس ایجاد خدمات رفاهی و تسهیلات هرچه بهتر برای رانندگان و رفع موانع را از مهمترین اقدامات این سازمان طی سال جاری و آینده دانست و در این ارتباط بیان کرد: در همین راستا طبق توافق صورت گرفته میان تاکسیرانی و اتاق تعاون استان و با استفاده از تجربیات ارزنده این نهاد، در خصوص راه‌اندازی تعاونی تاکسیرانان تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی افزود: تلاش و خدمت صادقانه رانندگان تاکسی و اهتمام آنان در جلب اعتماد عمومی و تکریم ارباب رجوع قابل تقدیر است، رانندگان تاکسی باید بدانند که سفیران فرهنگی شهر محسوب شده و برخورد حسنه آنها با مسافرین می‌تواند تداعی‌کننده فرهنگ اهالی آن شهر در ذهن مسافر باشد.

اخلاقی خاطرنشان کرد: ما نیز تمام توان خود در جهت رفع مشکلات تاکسیرانان را بکار خواهیم گرفت و از همه امکانات موجود در این راستا استفاده می‌کنیم.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff