۷۰ واحد مسکونی به خانواده‌های تحت پوشش در بندرلنگه واگذار شد + تصاویر
+ پ -
۷۰ واحد مسکونی به خانواده‌های تحت پوشش در بندرلنگه واگذار شد + تصاویر

طبق توافقنامه کمیته امداد امام (ره) با سپاه پاسداران ۷۰ واحد مسکونی به خانواده‌های تحت پوشش و نیازمند در بندرلنگه واگذار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز مرتضی بخرد مدیر کمیته امداد بندرلنگه اظهار داشت : کار احداث ۷۰ واحد مسکونی با مبلغ دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال از محل توافقنامه‌ سپاه پاسداران و کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان بندرلنگه به اتمام رسید.

 

وی با بیان اینکه تامین مسکن مناسب مددجویان یکی از برنامه های کمیته امداد برای توانمند سازی خانواده های نیازمند است افزود : هر واحد مسکونی با متراژ ۴۵ الی ۵۰  متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیون تومان ساخته شده و اولویت واگذاری با ایتام و خانواده ‌های مستضعف با جمعیت بالا و فاقد مسکن بوده است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بندرلنگه ادامه داد : این ۷۰ واحد مسکونی در روستاهای بخش مرکزی( چنک ، گواه کو، سیاهتک، نخل یوسف ، بستانه ، چاه مسلم ، ارمک ، هیروند ، بریسیمو) و بخش مهران ( پدل ، ناهنگ ، هیرو، کوردان) شهرستان بندرلنگه واقع شده است.

 

مرتضی بخرد در پایان یادآور شد: یکی از دغه دغه های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نداشتن مسکن مناسب بود که به همت سپاه پاسداران احداث و به خانواده ها واگذار شد که باعث شده روحیه خودباوری و تلاش برای زندگی در مددجویان افزایش پیدا کند.

03 156979_orig photo_2016-12-24_16-49-48 untitled-4 untitled-5

 

انتهای پیام/ب

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff