۶۷ کتابخانه نهادی مشارکتی و خیر ساز در استان هرمزگان ایجاد گردیده است

+ پ -
۶۷ کتابخانه نهادی مشارکتی و خیر ساز در استان هرمزگان ایجاد گردیده است

معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان گفت : ۶۷ کتابخانه نهادی مشارکتی و خیر ساز در کل استان ایجاد گردیده است که پیش بینی می شود در سالهای آتی ۵۰ کتابخانه دیگر به نهاد کتابخانه های عمومی استان اضافه شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مـــرواریـــد نـــیـــوز: علیرضا مدرس معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان در نشست فرمانداری بندرلنگه در خصوص تشکیل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: در سال ۱۳۸۲ به موجب مصوبه مجلس شورای اسلامی از بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدا شدیم و امروز بعد از گذشت ۱۳ سال شاهد رشد و بالندگی کتابخانه های عمومی کشور هستیم.

وی افزود: در این مدت در کل استان ۶۷ کتابخانه نهادی مشارکتی و خیر ساز ایجاد گردید که پیش بینی می شود در سالهای آتی ۵۰ کتابخانه دیگر به نهاد کتابخانه های عمومی استان اضافه شود.

معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با اعلام رضایت از وضعیت و پیشرفت کتابخانه های عمومی شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: کتابخانه شهرستان بندرلنگه در سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد و همچنین جناب آقای سعید شادمانی رئیس کتابخانه های عمومی بندرلنگه بعنوان برترین مدیر سطح استان در امر کتابخانه انتخاب گردیدند.

مدرس در پایان به پروژه کتابخانه مرکزی بندرلنگه اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه از میراث دولت قبل است که در دولت یازدهم به پیشرفت ۹۰ درصدی رسیده است اما در این بین نواقصی وجود دارد که امیدواریم اداره راه و شهرسازی این همت را داشته باشند که با تکمیل پروژه در دهه فجر به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff