۶۰ درصد از روستاهای پارسیان از خدمات طرح هادی برخوردار هستند
+ پ -
۶۰ درصد از روستاهای پارسیان از خدمات طرح هادی برخوردار هستند
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پارسیان :

۶۰ درصد از روستاهای پارسیان از خدمات طرح هادی برخوردار هستند

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پارسیان گفت: اجرای طرح هادی در قریب به ۶۰ درصد از روستاهای پارسیان به اتمام رسیده است و ۱۷ روستای دیگر در دست اجرا قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، غلامحسین خشکاب، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پارسیان در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان پارسیان با ۴۰ روستا از خدمات بنیاد مسکن برخوردار شده‌اند و اجرای طرح هادی در ۶۰ درصد روستاهای شهرستان چهره این روستاها را متحول کرده است.

وی اظهار کرد: قبل از اجرای طرح‌ها یک سری برنامه‌های مطالعاتی داریم که در روستاهای بالای ۲۰ خانوار انجام می‌شود و با تأمین اعتبار برای انجام طرح مطالعاتی ۵ روستای باقی مانده در سال جدید میانگین طرح‌های مطالعه‌ای در روستاهای پارسیان به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

رئیس بنیاد مسکن پارسیان تصریح کرد: در حال حاضر ۱۷ طرح هادی در روستاها در دست اجرا داریم که با تکمیل آن به میانگین کشوری نزدیک می‌شویم و می‌توان ادعا کرد روستاهای پارسیان به عنوان روستاهای برخوردار از این طرح در هرمزگان به حساب می‌آیند.

خشکاب با اشاره به خدمات دیگر بنیاد مسکن در روستاها خاطر نشان کرد: واگذاری زمین برای ساخت اماکن مذهبی، مسکونی، رفاهی، ورزشی و… از دیگر خدمات این بنیاد در سطح روستاهای پارسیان بوده که تا کنون استقبال خوبی از طرح‌های بنیاد مسکن در روستاهای پارسیان شده است.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff