۵ کاندیدای دیگر به‌نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف دادند + بیانیه
+ پ -
۵ کاندیدای دیگر به‌نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف دادند + بیانیه

۵ کاندیدای دیگر تهران با صدور بیانیه‌ای به‌نفع ائتلاف اصولگرایان انصراف دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از تسنیم، محمدنبی آقاتقی، مهدی اقراریان، علی‌اصغر غلامی، سیدابوالفضل نورانی و احمد غلامی ۵ کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران انصراف دادند.

متن بیانیه انصراف آقانبی و اقراریان به‌شرح زیر است:

به نام خدا

بیانیۀ انصراف اعضای «جبهۀ تعالی انقلاب اسلامی» از انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی

حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله): «علاج کار کشور عبارت است از: بیداری مردم، حفظ انگیزه‌های ایمانی مردم، به‌کار گرفتن جوانان پُرانگیزه و مؤمن و تقویت درونی کشور؛ این تنها راه است.» ( ۲۸ بهمن ۹۴)

انقلاب اسلامی مردم شریف ایران در دهۀ چهارم از حیات طیبه خویش با مخاطراتی روبه‌رو است که اینجانبان «محمدنبی آقاتقی» و «مهدی اقراریان»، معتقد بوده و هستیم که برای رفع آنها، امروز نیازمند به صحنه آمدن افراد دلسوزِ انقلابی هستیم، تا به‌دور از دسته بندی‌های سیاسی ساختگی، ملت ما راهی نو را در پرتو چشم‌انداز این انقلاب جهانی درنوردد.

اینجانبان حضور چهره‌های جوان، متخصص و کارآمد از رویش‌های انقلاب اسلامی در عرصۀ رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را فرصتی مغتنم برای وارد شدنِ این چهره‌ها به عرصۀ خدمت به انقلاب و مردم ایران اسلامی می‌دانیم.

اینجانبان در جهت تعالی گفتمان انقلاب اسلامی و حمایت از جریان ارزشی و اصولگرای حاضر در عرصه انتخابات، انصرافِ خود را از نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابی تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس اعلام می‌کنیم.

وظیفۀ خود می‌دانیم که صادقانه از همراهی تمامی عزیزان، خاصه خانواده‌های معظم شهداء و جوانان انقلابی از تمامی اقشار و گروه‌ها، تشکر کنیم، و خاضعانه درخواست می‌کنیم که با حضور حداکثری خود در عرصه انتخابات گام مهم دیگری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی بردارند.

فرزندان کوچک ملت شریف ایران

محمدنبی آقاتقی (کد انتخاباتی ۱۲۸۶)
مهدی اقراریان (کد انتخاباتی ۱۷۹۵)

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff