۵۰۰ نفر از اهالی شهرستان رودان ویزیت رایگان شدند+تصاویر
+ پ -
۵۰۰ نفر از اهالی شهرستان رودان ویزیت رایگان شدند+تصاویر

مسئول بسیج جامعه پزشکی رودان از ویزیت ۵۰۰ نفر از اهالی روستای برنطین توسط پزشکان عمومی و تخصصی استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، طرح ویزیت رایگان تخصصی و عمومی از سوی بسیج جامعه پزشکی رودان، در روستای برنطین شهرستان رودان اجرا شد.

حبیب مهدوی نیا در مصاحبه با خبرنگار رودان نیوز اظهار کرد:در این برنامه ۵۰۰ نفر از اهالی روستای برنطین مورد معاینه و ویزیت رایگان پزشکان عمومی و تخصصی قرار گرفتند.

وی افزود:طرح ویزیت رایگان با حضور پزشک عمومی و تخصصی، کودکان، زنان، دندانپزشکی، ماما در روستای برنطین شهرستان رودان انجام شد.

مهدوی نیا خدمت به مردم مناطق محروم را شاخص ترین وظیفه دانست و ادامه داد: توجه و تامین سلامت روستائیان مناطق محروم از مهمترین اهداف بسیج جامعه پزشکی است.

وی تصریح کرد: خدمت به مردم از وظایف شرعی و قانونی فعالان عرصه بسیج جامعه پزشکی است و تمامی اهداف در این زمینه انجام می ‌گیرد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی رودان با بیان اینکه خدمات رسانی به محرومان جامعه را مایه مباهات و افتخار دانست خاطرنشان کرد: بسیج همواره در تمامی دوران ها به ویژه جنگ تحمیلی خدمات زیادی به کشور ارائه و طرح ویزیت رایگان بیماران مناطق کم بهره نیز از فعالیت های مهمی است که امروز مردم شاهد اجرای آن هستند.

img_1189

img_1186

img_1182

img_1178

img_1172

img_1144

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff