۴ واحد مرغداری صنعتی در بشاگرد راه اندازی می شود
+ پ -
۴ واحد مرغداری صنعتی در بشاگرد راه اندازی می شود

فرماندار بشاگردبا بیان اینکه چهار مرغداری صنعتی در حال ساخت است افزود: برنامه ریزی های خوبی جهت توسعه اشتغال پایدار و بهبود وضیعت اقتصادی این شهرستان صورت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، محمد اسفندیاری فرماندار شهرستان بشاگرد در سالی که به عنوان دولت و ملت و همدلی و همزبانی مزین شده است، با همکاری و همدلی بین دولت و ملت شاهد توسعه و آبادانی کشور و نیز رسیدن به رفاه بیشتر و زندگی بهتر در این شهرستان خواهیم بود.

 

اسفندیاری اظهار داشت: برنامه ریزی های خوبی جهت توسعه اشتغال پایدار و بهبود وضیعت اقتصادی شهرستان بشاگرد صورت گرفته است، که انشاالله با همکاری و همراهی همه دستگاه های اجرایی اللخصوص مردم بتوانیم زمینه اشتغال مردم شریف بشاگرد را فراهم نمائیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بشاگرد افزود: در حال حاضر شهرستان بشاگرد با پیگیری های انجام شده چهار واحد صنعتی مرغداری ۲۰ هزار قطعه ای در حال راه اندازی می باشد و همچنین پرورش بز محلی مولد شیری از ۱۵ راس و مرغداری خانگی به روش سنتی از ۵۰۰ تا ۵ هزار قطعه با توجه به شرایط منطقه، وضعیت آب و هوا امکان پرورش را در این شهرستان میسر می سازد.

 

وی برای تسهیل و بهبودی شرایط کاری و اشتغال در شهرستان و تصمیم گیری های صورت گرفته که هر کدام از مدیران ادارات به عنوان نماینده فرماندار جهت شناسایی و استعدادیابی در ۲۱ روستا معرفی نموده که هر کدام از مدیران ادارات گزارشی از بررسی ها و عملکردهایی که در روستاها داشتند ارائه نموده اند.

 

محمد اسفندیاری وحدت، وفاق، همگرایی، انسجام، کارو تلاش و اهتمام مجاهدانه و استفاده از همه ظرفیت ها در شهرستان تاکید کرد و افزود: همه هدف ما باید برای رضا خدا و جلب رضایت مردم شهرستان باشد.

 

انتهای  پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff