۴۵۰ بهره بردار عضو نظام صنفی کشاورزی پارسیان هستند
+ پ -
۴۵۰ بهره بردار عضو نظام صنفی کشاورزی پارسیان هستند

رییس نظام صنفی کشاورزی پارسیان از عضویت حدود ۴۵۰ بهره بردار در این نظام صنفی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، محمد فربود رییس نظام صنفی کشاورزی پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: نظام صنفی کشاورزی پارسیان از سال ۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون توانسته حدود ۴۵۰ عضو جذب کند.

 

وی یادآور شد: بخش های مختلف نظام صنفی کشاورزی شامل کلبه بهره برداران بخش کشاورزی، امور باغبانی مکانیسیون، شیلات،صنایع تبدیلی و تکمیلی است.

 

 

رییس نظام صنفی پارسیان در ادامه خاطر نشان کرد: اولین کار نظام صنفی هویت بخشی به بهره برداران از طریق صدور پروانه فعالیت حقیقی و حقوقی، صدور کارت شناسایی برای کلیه بهره برداران از طریق پروانه فعالیت شغلی است.

 

 

فربود اضافه کرد: نظام صنفی همچنین می تواند کارگران در بخش کشاورزی به عضویت بیمه تأمین اجتماعی در بیاورد که این خدمات می تواند تحولات خوبی را در بخش کشاورزی شهرستان ایجاد کند.

 

 

وی اجرای الگوی کشت با همکاری جهاد کشاورزی و نظام صنفی و اموزش بهره برداران با هماهنگی فنی و حرفه ای در أجرای برگزاری کلاس های آموزشی از قبیل قارچ، مرغ خانگی و کشت گلخانه ای با صدور گواهینامه به صورت رایگان از دیگر خدمات نظام صنفی کشاورزی در شهرستان عنوان کرد.

 

 

رییس نظام صنفی کشاورزی در پایان گفت: با داشتن پروانه نظام صنفی کشاورزی کشاورزان می توانند از تسهیلات کم بهره در بخش کشاورزی استفاده کنند و آن را به عنوان وثیقه ضمانت بانکی در اختیار بانک قرار بدهند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff